Dodaj do ulubionych

4 rzesza niemiecka

02.12.21, 12:26
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27867909,kaczynski-mial-stwierdzic-ze-niemcy-chca-budowac-iv-rzesze.html#s=BoxOpMT
W jakimś sensie cały czas są w niej. a jej czwartość polega na tym ze zrezygnowali z nazizmu trzeciej, ale nie ma watpliwości ze chca Unii w ktorej beda rozszerzac non stop swoje wpływy. Zawsze im brakowało przestrzeni zyciowej. DLatego nie płakali nijak po wyjsciu Wielkiej Brytanii .

Tylko co do jasnej cholery z tego? Staniemy jak Piłsudski prognozował pod Grobem Nieznanego Żołnierza i z szablami bedziemy się bronić przed Niemcami i Rosją? Skłócimy koniecznie z każdym sąsiadem zeby powtórzyć historię. Juz cwicza plany ewakuacji rzadu. I mlodziez ucza jak pieknie umierac za ojczyzne.

Czy może jednak zaczniemy w milczeniu się zbroić, skończymy udawać potęgę regionalną i może znów Bog da Polakom szansę jak sobie sami pomogą dbać o swoje interesy a nie kierować swoimi urojeniami..
Obserwuj wątek
  • dotera Re: 4 rzesza niemiecka 02.12.21, 12:29
   Problemów się nie rozwiązuje przez to ze się je w panice sygnalizuje. Tylko przez to ze w milczeniu bierze się odpowiedzialność za poradzenie z nimi. Słabi krzyczą udając kogoś wiecej niż są. Silni milczą zeby nikt nie wiedział o ich działaniach za dużo.
  • dotera Re: 4 rzesza niemiecka 02.12.21, 13:03
   Kaczyński wyciaga wnioski. Trzeba oprzeć się na USA i Izraelu. I osłabiać Rosję na wschodzie w ich interesie.

   Ja zaś wyciagam wnioski. Mamy dostęp do rynków niemieckich i trzeba wyciagnac z tego ile się da. I w odwrocie miec bardzo dobre relacje z Rosją Białorusią taką jakimi są. NIjak nie ingerując w ich sprawy. A nie skazywać się na urojonych sojuszników ktorzy beda nami rozgywać coraz bardziej boleśnie, skoro dalismy im się na widelcu.

   Rosja ma interes w posiadaniu Ukrainy i Białorusi w swojej strefie. Olbrzymie tereny oddalające obce wojska od ich granic. Nas już niekoniecznie. Z punktu ich widzenia wyznaczyli nam rezerwat sami zabierając kresy.

   Zamiast widzieć się jako ofiarę miedzy dwoma potęgami, radze widzieć się jako jezyczek u wagi po srodku.

   Jestesmy potrzebni Niemcom wiec nie ma potrzeby by ktoś nam zakazywał dobrych relacji handlowych z Rosją.
   • dotera Re: 4 rzesza niemiecka 02.12.21, 13:32
    My mniej powinnismy fikac w takich kwestiach jak sadownictwo i elgiebety, a wiecej stawiać się w takich kwestiach jak zakaz nam dociagniecia jedwabnego szlaku do Polski i handel z Rosją. NIe mamy zadnych zobowiazań wobec jankesow. A oni na pewno nie beda się poczuwac do zadnych wobec nas. Ich polityka kolorowych rewolucji jest niemoralna i zabojcza dla nas.
    • dotera Re: 4 rzesza niemiecka 02.12.21, 13:40
     Anglosasi zdradzili nas w Jałcie. Uznali manifest PKWN o powstaniu nowej Polski automatycznie, a Polaków rozlicza się za to ze zyli w PRL a nie chcieli wyrznać się za rzad londyński który spieprzył z Polski wykrwawiać polskich zolnierzy w zamian za ich zolnierzy. I nadal stawia na swiety sojusz z nimi. ZYje w psychatryku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka