Dodaj do ulubionych

Co ma na celu obsesja aborcji?

02.12.21, 17:22
Dane demograficzne są katastrofalne odkąd aborcja jest ograniczana, gdy ostatnio ją ograniczyli jeszcze bardziej już po prostu mamy wymieralnię narodu nawet nie po rowni pochylej tylko skok w przepasc. Czy oni to robią specjalnie? Jednoczesnie czytam jak ci z rzekomo drugiej strony robią panele jak zaradzić starzeniu się spoleczenstwa bo mają obsesje sprowadzenia tu milionów arabów. Choc wczesniej ciagle mowili ze za duzo ludzi w Polsce. Te same osrodki dokładnie.

Obserwuj wątek
  • dotera Re: Co ma na celu obsesja aborcji? 02.12.21, 17:26
   COraz lepiej wychodzi jak nasze elity są wprost tu ustawione przez potęgi zachodnie i coraz bardziej dochodzę do wniosku ze obie strony opozycja i obecne elity władzy zrobiły ustawke na ciałach kobiet w imie rozkazów z centrali ograniczenia populacji w Polsce.
   • dotera Re: Co ma na celu obsesja aborcji? 02.12.21, 17:31
    Jedna strona bedzie ciagle obsesje seksualną wlewać w mozgi na zmianę z nakladanymi rygorami tym razem jeszcze surowszymi niz te rzekomo represyjne wiktoriańskie, bo takimi są lewicowe paranoje. A druga dobije zakazem aborcji. Wiec juz w ogole bedzie strach myslec o spotkaniu dwoch płci.
   • dotera Re: Co ma na celu obsesja aborcji? 02.12.21, 17:52
    Schemat jest taki.

    Sznurki w budynku CIA.

    Jeden sznurek na prawice : skupi odpowiednie uzbrojenie i zbuduje miedzymorze , skloci z rosja i niemcami

    drugi sznurek na lewicę : splaci odszkodowania USA i skłoci płcie do końca.

    W zaleznosci od potrzeby ciagna za odpowiedni sznurek

    Zawsze kolorowe rewolucje mają dwa sznurki. Jedna liberalna, a zaraz przychodza nazole. Banderowcy lub ISIS. Zawsze ten sam schemat

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka