Dodaj do ulubionych

legalizacja marichuany

04.12.21, 13:48
krytykapolityczna.pl/narkopolityka/globalnenarko/niemcy-obieraja-kurs-na-legalizacje-marihuany/
a jak duże jest obecnie jej spozycie? Czy czasem fakt ze psy zostały wyszkolone do jej odnajdywania nie zmniejszył konsumpcji i jest problem dla producentów?

Zle się stało ze temu krzakowi zrobiono reklamę jak wszelkim narkotykom w pop kulturze. Wczesniej nawet jak ludzie o nim wiedzieli nie mieli ochoty, choc na alkohol zawsze. Nie byłbym skłonny do karnia za rośliny. Ale powiedzcie. Czemu jedyny pomysł na liberalizacje przepisów wspołcześnie to danie ludowi szanse do nawalenia się w czasach gdy jest olbrzymie spozycie uzywek. W kazdej innej kwestii regulacja regulacje regulacje
Obserwuj wątek
   • dotera Re: legalizacja marichuany 04.12.21, 14:04
    Widzę taką intrygującą kombinację na lewicy jeśli chodzi o ideologię.

    Podważa się rolę matki w opiece wczesnej. Wczesnej o jednoczesnie w kulturze promuje się potrzbe matriarchatu dla dorosłych. Jednocześnie daje kult uzywek. I wyrasta pokolenie z zaburzeniami odzywiania i osobowości potrzebującej ktore dostaje uzywki jako sens zycia.
     • dotera Re: legalizacja marichuany 04.12.21, 14:17
      Obecnie heroina zabija masowo młodych amerykanów. Białą młodzież z domków z przedmieść.

      Zaczeło się w momencie wejscia do afganistanu. Produkcja ruszyła , wczesniej talibowie zakazywali. I w jaki to sposób z afganistanu dostaje się heroina do usa przez lądy i oceany , gdzie kontrola usa nad tym jest przytłaczająca? Tylko oni musza to kontrolowac.
  • dotera Re: legalizacja marichuany 04.12.21, 14:33
   krytykapolityczna.pl/narkopolityka/narkozdrowie/jas-kapela-gabor-mate-narkotyki-mefedron/

   Och jaki empatyczny psychiatra pochylający się nad narkomanami chcący dekryminalizacji.

   Lou Reed też spiewał Heroin.

   Tak mi się skojarzyło bo mają podobnych przodków.
   • dotera Re: legalizacja marichuany 04.12.21, 14:41
    ludzie nie przestaną ćpać jak im się zakaze? to czemu lewica ciagle placze ze ludzie czegos nie mają choć im się nie zakazuje tylko po prostu brak pieniedzy im to uniemozliwia. nie moga rownie dobrze nie przestac sobie to brac bez pieniedzy? narkotyki nie leza na ulicy. nie sa tanie. ktos je sprzedaje. jak nie będzie podazy nie będzie popytu.
    • dotera Re: legalizacja marichuany 04.12.21, 14:46
     Mysle ze o wiele łatwiej zlikwidowac narkotyki niż wyciąć z ludzkiej psychiki to co lewica nazywa ksenofobią, terytorializm, rywalizację. co jednak nie przeszkadza lewicy ciagle karac za lamanie poprawnosci politycznej.

     Wcale nie jest tak ze narkotyki zalewaja zalewaja zalewaja i nie damy rady. ZLikwidowano swego czasu dostęp do heroiny bardzo wyraźnie. Za to przyzwolono na dopalacze. Ludzie przestana, tylko czy stojący obok ideologów handlarze narkotyków chcą przestać to inna sprawa

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka