Dodaj do ulubionych

Przecież nie chcą wyjść z Unii

05.12.21, 10:00
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27877107,spotkanie-eurosceptykow-w-warszawie-politycy-komentuja-upadek.html#s=BoxOpImg6
Co więcej nie chcą w sprawie Rosji niż innego Macron i Merkel. To oni jeżdżą doPutina i załatwiają swoje interesy. Wbrew deklarowanemu przez was interesowi Polski jak rurka baltycka. Putin być może opłaca coś komuś z tych partii ale może sprawdźmy kto jest na liście plac rosyjskich korporacji surowcowych po skończeniu kariery politycznej.

Ale ja powiem komentującym o ruskich onucach. Plujcie plujcie w obronie swoich i interesów wbrew interesom narodów, a zaraz nie oni wyprowadza nas z unnii tylko wiosna ludów która nadejdzie. Wielcy patrioci się znaleźli którzy doprowadzili Ukrainę do dna. A słowa o interesie własnych narodów nie przejdą im przez usta.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Przecież nie chcą wyjść z Unii 05.12.21, 10:04
   Putin nie wszedł na Ukrainę otwarcie tylko zamaskowany. A to istotna kwestia. Spodziewał się więc różnych wariantów. Fakt drugi. Podpisano z Janukowyczem wybory za pół roku. Zachód, nasz Sikorski. Dzień później go obalono. Bojowy banderowców szkolone na zachodzie. Zachód chciał krwi, złamania Ukrainy. Putin to wykorzystał dla siebie.
   • dotera Re: Przecież nie chcą wyjść z Unii 05.12.21, 10:12
    To znaczy USA a nie koniecznie Europa. Merkel nie jest idiotka. Zapadły mi jej słowa na Ukrainie. Odniosła się głównie do tego że niepotrzebnie umierają żołnierze.

    Dalej. To ci idioci krzyczący o ruskich onucach wepchneli Łukaszenkę w łapy Putina. Łukaszenko miał swoje ambicje. Na początku nawet przejąć Rosję jako bardziej zindustrializowany kraj. Wy chcecie złamać narody doktryna szoku zamiast gadać z nimi takimi jacy są. I je tracicie.

    Co z Ukraina. Zabraliście im młodzież. Ten kraj jest na dnie 7 lat już. Jak wam zależało trzeba było ładować kasę ładować i ładować. A nie ustawić elity które ja rozkradły na poziomie magnaterii. Uwłaszczyli sobie chyba 10 procent ziemi. Ukraina się rozpadnie po prostu na banderstadt i część rosyjska.
    • dotera Re: Przecież nie chcą wyjść z Unii 05.12.21, 10:22
     Ci wszyscy co tu komentują heh komentują właśnie bo to lewel polityki tych kundli nie są żadnymi Europejczykami tylko na smyczy jankeskiej. Dla nich demokracja jest wtedy jak narody zdychają podmienia się je masowymi imigrantami a w Europie interesuje je tylko bycie w strukturach zarządczych technokratow instytucji europejskich wyjętych spod kontroli demokracji. Bo w federalnej Unii już żadnej demokracji nie będzie. Tej resztki są w obrębie państw narodowych.
     • dotera Re: Przecież nie chcą wyjść z Unii 05.12.21, 10:26
      Mentalność unijnych polityków to tradycje oświeconego autorytaryzmu. Nie twierdzę że swego czasu zachód na tym nie wyszedł dobrze. Ale po całkowitym podmiance tego na pokolenie 68 zabija zachód. Wszystkie problemy narastają oprócz PKB przejmowanego przez najbogatszych.
  • dotera Re: Przecież nie chcą wyjść z Unii 05.12.21, 12:20
   Dzisiaj chcą nam wmówić że faszyzmem i zdrada jest wszystko co nie wiąże się z zniesieniem granic i agenda globalizmu.

   Mam pytanie przewrotne o użyteczny idiotyzm Putina i morderczosc Putina.

   Z kim współpracowali talibowie przed inwazja na Afganistan a z kim współpracują po? Przecież Putin sam dał sprzęt do obalania talibów bo byli jego wrogami. I dziś talibowie u niego szukają mocy.

   Ile zginęło ludzi w czasie przejęcia Krymu a ile w syrii Iraku.
   • dotera Re: Przecież nie chcą wyjść z Unii 05.12.21, 12:24
    Kolorowe rewolucję mające osłabić Putina okazuje się że tylko przedłużają jego mandat poparcia wśród ludności.

    Gdybyście rzeczywiście chcieli wolności tych narodów co oczywiście jest kłamstwem wystarczyło nie wspierać rewolucję tylko odwrotnie tak jak to robicie w Afryce czy Azji korumpować pożyczkami elity. Macie więcej kasy niż Putin.
  • dotera Re: Przecież nie chcą wyjść z Unii 05.12.21, 13:46
   Zwracam uwagę na charakter krytyki.

   Oni odrazu sprowadzają kwestie do sojuszów militarnych. Puti Putin Putin. Jakby sam fakt państw narodowych i konserwatywnych wartości miał oznaczać przyłączenie się do Rosji. To wiele o nich mówi. Czyli USA chce rozmycia tożsamości narodowej.

   Niemcy kupują tani gaz Rosji nie ma problemu. ZA ZGODĄ USA. Zrobi to orban, to ruska onuca.

   Bo Europa wschodnia ma być kolonia a nie mieć podmiotowości gospodarczej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka