Dodaj do ulubionych

Komunikacja inkluzywna

07.12.21, 11:48
www.google.com/amp/s/www.rmf24.pl/fakty/swiat/newsamp-boze-narodzenie-panie-i-panowie-obywatel-kontrowersje-wokol-,nId,5682472
Lewica wytwarza coraz nowsze absurdy w ramach walki z mowa nienawiści. A w tym samym czasie różnym lewicowym mediom nie przeszkadza wymyślanie kolejnych piętnujących etykietek jak i robienie nagonek.

Główna mowa nienawiści i wykluczenia są mainstrimowe media decydujące o poprawności. Nawet dość brutalnie gdy legalizują kolejne wojny w opinii publicznej.

Im bardziej boimy się bycia obrażonym tym mniej się będziemy szanować sami. Kto się szanuje ma w dupie innych. I im chodzi o wytwarzanie takiej uległej mentalności. Podtrzymywania w tzw odwrotnym narcyzmie
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Komunikacja inkluzywna 07.12.21, 11:52
   Dawanie coraz większej rzekomej ochrony ma na końcu tej drogi dwa cele. Totalitaryzm lub oszukanie najsłabszych. Ludzie liczący na ochronę zewnętrzna nie będą zdolni do budowania własnej sily
   • dotera Re: Komunikacja inkluzywna 07.12.21, 11:55
    To są dwa doświadczenia realne po socjalizmie. Robotnicy, pracownicy PGR na końcu po upadku dostali najbardziej po tyłku.

    Po tyłku dostają też najbardziej snowfleaksy wychowane w kulcie empatii i winny za agresję. Są bite jako najsłabsze kozły ofiarne.
     • dotera Re: Komunikacja inkluzywna 07.12.21, 12:03
      Przy czym rozważam tu tylko skutki. Zaś co do intencji dobrze wiem że to specjalna manipulacja władzy. Chcą zbudować wymieralnie z coraz bardziej zastraszonymi ludźmi. Ci ludzie nawet już przestali udawać że rozwiązują realne problemy narastające. Tylko wytłaczanie chorej ideologii śmierci i rozkładu ich interesuje
      • dotera Re: Komunikacja inkluzywna 07.12.21, 12:40
       Kiedyś był taki termin. Pieniacz sądowy. Dziś lewica nazwie to aktywizmem.

       Kiedyś byli też komisarze rewolucji którzy odgórnie chcieli wyrównać społeczeństwo i wprowadzić kulturę anulowania. Co ciekawe analogie są dalsze. Pierwsza rewolucja seksualna była po rewolucji październikowej. I też władze utracili rdzenni Rosjanie jak dziś w USA biali protestanci.
       • dotera Re: Komunikacja inkluzywna 07.12.21, 12:46
        Bo w tych ideach tak naprawdę tylko o to chodzi by zdestabilizować jakąś grupę etniczne, zdemoralizowac by inna grupa przejęła władze.

        Do tych samych działań przyznaje się rosyjski oficer KGB który uciekł do USA. Aczkolwiek tu sobie raczej dodaje. Bo w USA te działania były ale od środka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka