Dodaj do ulubionych

Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta...

08.12.21, 00:36
Od wielu, wielu lat dziwaczne były jej zachowania i wypowiedzi.
To, co wypisuje teraz np. Instagramie, już nie jest dziwne. Pozwala podejrzewać poważniejszy problem, niż dziwność.
Występu nie widziałam, bo TVP nie oglądam.
Ale skoro zaśpiewała przed takimi ludźmi w takiej telewizji "Dziwny jest ten świat" o ludziach dobrej woli, to zgadzam się z każdym słowem Żulczyka.
Obserwuj wątek
      • dotera Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 08.12.21, 08:53
        Edzia nie jest czymś szczególnym. Jest dokładnie analogiczna postać w Rosji. Modelka również po zabiegach mieszkająca na zachodzie która po 40tce przeszła na podobne pozycje. Wiele pań gdy uroda je opuszcza interesuje się medycyna niekonwencjonalna i sprawami boskimi. Panów tez
    • dotera Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 08.12.21, 08:08
      To środowisko kocha sobie zawłaszczać artystów. Są przekonani że każdy musi być z nimi i jeśli jakiś nie jest to okrutniej go traktują niż gdyby był innej profesji. Po Dykiel jechali z miesiąc bo coś powiedziała o okularach na depresję i jeszcze łaskawie napisali ze tvn nie zwolni jej z pracy w seriali. Miłośnicy wolności słowa i martyrologii nie pracowania w PRL.

Jest to analogią Hollywood gdzie każdy aktor musi być demokrata. Etatowy twardziel centrystą góra lewym skrzydłem republikanów żeby ich pouczać od środka. W Polsce to samo przejęli wszystkich aktorów z PRL i kastę ich potomstwa. Salon ma być ich za wszelką cenę. Aktorzy rockowcy.

A skąd wiadomo czy Niemen byłby? Jego córka zdaje się trzyma z drugą stroną.. Niemen do Jandy pasuje mi jak siodlo do fladry.

A zdaje się niejedna piosenkarka przez nich przejęta w Kołobrzegu spiewala
      • dotera Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 08.12.21, 08:26
        Pietrzak jest tak komuszy jak dokładnie każdy z GW. Tatuś w komunistycznej partii polski. Czuję się związany z PRL dopóki coś się nie wzięło za niego. Te PRL coraz mniej komusze. I teraz co robią to internacjonalizm trockistowski czyli otwarcie granic i kolorowe rewolucję gdzie się da. Robi to z USA środowisko byłych trockistow które się nazwało neokonserwatystami
        pl.m.wikipedia.org/wiki/Neokonserwatyzm
        A słowo patriotyzm nie przejdzie im przez usta, ciągle atakują historie Polski w ramach pedagogiki wstydu. Czysty komuszy m. Taki prawdziwy od Trockiego i Lenina
        • dotera Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 08.12.21, 08:47
          Heh dałem linka bo wcześniej była tam opisana kwestia ich związków z trockizmem. Ale widzę cenzor działa. Ale nazwiska można sprawdzić. Jak i chyba jest jasne kim mogli być ci ludzie w latach 60tych. Trickizm zawsze polegał na spychaniu dowolnej partii na ich pozycje. Dziś rewolucja przecież idzie z USA a nie Moskwy.
            • dotera Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 08.12.21, 09:10
              GW gdy pisze o złej komunię nigdy nie pisze o Bierucie któremu mały chłopiec Litynski wręczał kwiaty. Zawsze jest jedno nazwisko. Moczar. Nacjonalista Moczar. Nikt nie słyszałby o Moczarze gdyby w gw nie było tego nazwiska non stop. Ta zła komuna dla nich to nie stalinizm i aleja przyjaciół. Tylko Gierek.
              • dotera Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 08.12.21, 09:54
                pl.m.wikipedia.org/wiki/Jan_Pietrzak

Na Pietrzaka się powołałem bo dał dokładnie ten sam tekst co Michnik na temat stosunku do PRL. Jak i ich ojcowie z jednego środowiska ideowego. Nie chodzi mi o to że chce na kogoś nagonki robić. Tylko pokazać że słowo komuch istnieje w dyskursie także i często jako projekcyjne poradzenie sobie z własną biografia. I często zrzucają z siebie brud ci którzy najbardziej w czysty komunizm wierzyli. A rozliczają tych którzy się jedynie w nim urodzili.
    • dotera Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 08.12.21, 08:12
      Ci ludzie dobrej woli to aktorzy na granicy którzy muszą robić agitkę bo roli nie dostaną?

Czy może Ci sami ludzie którzy byli za wojna w Iraku, liberalna opozycja w postaci ISIS i al kaidy w syrii dzięki czemu zginęło pewnie z milion ludzi. Dzieci kobiet mężczyzn. A dziś łaskawie chcą ich wpuścić żeby zniszczyć Polskę bo im nie odpowiada jej skład etniczny
    • dotera Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 08.12.21, 11:38
      Edyta rozpętuje nienawiść czy Żulczyk hejtem na nią. Żołnierze chcący bronić granic czy intruzi rzucający w ich kamieniami bo uznali ze należy im się audi i kwadrat w Berlinie zamiast dbania o swoją ojczyznę. Normalny Konserwatyzm respektują y niezależność innego państwa czy Neokonserwatyzm robiący rewolucję których efektem jest tylko ludzkie cierpienie. Kto do kurwy jest po stronie zła.

Mamy biesy przebrane za owieczki. W imię jakiejś utopi raju tworzą piekło. Reszta wie że życie to żmudna droga z ziemi jaka jest w górę. I trzyma się swojej ziemi a nie szuka raju w cudzych domach. I nie wyzwala cudzych przynosząc cierpienie
      • olga_w_ogrodzie Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 08.12.21, 11:59
        Tak, tak:
        Wyborcza - ohyda
        Opozycja? - udają dobroduszki, mają o sobie mniemanie, iż są elitami, a są obrzydliwi.
        Artyści, którzy pomagali i pomagają na granicy, pomagali, by się lansować.
        Araby i inni tacy, w tym umierające dzieci - won.
        A w ogóle, to całe te wywyższające się elity umoczone były w komunie i kochały Stalina i Bieruta, więc niech się przymkną.

A ja powiem:
        Rasizm - won!
        Homofobia, ksenofobia - won!
        PiSi, Konfederacja - won!
        Czyli wszyscy faszyzujący, w tym wielu, w zasadzie konkretnych faszystów - won!
        • dotera Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 09.12.21, 02:24
          To Żulczyk mówi o tym kto jest umoczony w komunę. A ja pokazałem na jakiej zasadzie to mówi. Bo o ile naród polski jest umoczony bo przyszło mu w niej żyć, o tyle pewne środowiska które rzekomo nawet sobie etos antykomunizmu wyrabiają są wprost ideowo komunistyczne. Nadal na uniwersytetach kolejnym pokoleniom marksistowska ideologia głowy zatruwają. Kiedyś wszedłem na forum i napisałem nawet bez specjalnej uwagi coś o marksie. Rzuciło się na mnie z pięciu obrońców. Marksa. Nie PRL tylko samego Marksa.

Pokazałem też że oni cały czas propagują te idee tak samo jak robili to w 19 wieku, jak robili to bolszewicy, jak robił to trocki i Lenin.

Im nie komunizm przeszkadza tylko to że przeszedł w pozycje przeciwne nacjonalistyczne. I zostali oderwani od żłoba.
          • dotera Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 09.12.21, 02:31
            Ameryka ma dziś quasi komunistyczna rewolucję bo towarzystwo przeniosło się do USA i tam rozpieprzyło uczelnię zamieniając je w marksistowskie kuźnie kadr. I to samo towarzystwo z USA przemalowując się na neokonserwatystow robi rewolucję kolorowe za pomocą struktur siłowych usa.

Przecież im nigdy nie chodziło o żadnych robotników tylko żeby robotnicy obalili im ich wrogów u władzy. Marks wychwalał jak nikt kapitalizm tylko dopisał opowieść że robotnicy przejmą korporacje. Gówno przejmą, wiedział że to korporacje mają przejąć państwa i mieć absolutna władze globalną. I to się dzieje.

Młodzież amerykańska jest od tego żeby nie wrócił naród białych protestantów mających państwo. Tylko państwo było we władzy korporacji
            • dotera Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 09.12.21, 02:35
              A co było z rewolucja solidarności. Towarzystwo GW uważało się za socjalistów miłośników robotników. Połączone z miłością do kościoła. Rewolucja zrobiona. Hejtuja roszczeniowy lud. Kochają korporacje. Walczą z Kościołem i ideami patriotycznymi. To samo było w czasie rewolucji bolszewickiej. To jeden na jeden
                • dotera Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 09.12.21, 02:58
                  Wtedy też były te wszystkie rewolucję seksualnej. Rosja była pierwsza przed zachodem. Też były podobne skutki. Spadła demografia demoralizacja.

I wszystko to ukrócił Stalin. Seksu niet w ZSRR.

Putin dawał ostatnio mowę że to wszystko co jest dziś w USA u nich już było. I w USA aż mowa Putina debatę rozpoczęła. Pełno amerykanów się wpisywało że się zgadza
                  • dotera Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 09.12.21, 03:09
                    Rewolucję kolorowe są po to by obalić lokalny kapitał i przemysł. O przejąć ziemię. Będziecie się zadłużać w naszych zachodnich bankach na całe życie żeby mieć coraz mniejsze mieszkania.

Nie może być tak żeby gdziekolwiek na świecie ktoś posługiwał się pieniądzem który nie my kontrolujemy.
    • dotera Re: Dziwny jest świat, dziwna jest Górniak Edyta. 09.12.21, 08:47
      Mnie mniej tu interesuje walka polityczna. Nie mam ochoty na żadna partie. Jak i nie uważam bym do niej dorósł. A bardziej niechęć do świata w którym nieustannie polityka chce zgwałcić ludzi. Jakby nie mogli po prostu na swojej ziemi oddolnie pracować i żyć. Tylko ktoś odgórnie musi inżynierówac społeczeństwem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka