Dodaj do ulubionych

Skąd przekonanie o sile Nato?

10.01.22, 19:25
USA przegrało w WIetnamie. Przegrało w Mogadiszu ładnie zwiewając w Helikopterze w Ogniu. Wyszli z afganistanu zostawiając broń tym z ktorymi walczyli.

Jesteście gotowi na zrzucanie bombek jądrowych gdy druga strona też je ma , w dodatku na nowoczesniejszych rakietach? Kto będzie walczył? Nastolatki z wyrokami za narkotyki i imigranci, którzy wcześniej uciekali ?
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Skąd przekonanie o sile Nato? 12.01.22, 11:14
   Oni się ciągle powołują na PKB jako argument o słabości Rosji. Ze wielkości WŁoch.

   Jaki wpływ na wojnę mają włoskie lody i włoska galanteria? Oczywiście płacone są od tego podatki za podatki można kupić coś potrzebnego na wojnę. Tyle tylko ze Putin na opłacenie swojej mocy wojennej ma surowce, a na wojnie surowce to podstawa.
   • dotera Re: Skąd przekonanie o sile Nato? 12.01.22, 11:24
    I przede wszystkim jest pytanie o świadomość amerykańska. Naprawde społeczenstwo amerykanskie z wspolczesną mentalnością zgodzi się na wojnę z Rosja jeśłi nawet z Afganistanu ucieka? Młodzież LGBT będzie walczyć nie lubiąca Rosji czy młodzież republikańska ta palekonserwatywna która chce izolacjonizmu i mentalność ma taką jak reprezentuje to Putin? Po wojnach neokonserwatystów codziennie samobojstwo popelnia 22 zonierzy, którzy sa bezdomni na ulicach.
  • dotera Re: Skąd przekonanie o sile Nato? 13.01.22, 06:33
   Już w USA są głosy polityków ze trzeba państwa nadbałtyckie usunąć z NATO. Taką oni mają siłę, nie mówiąc już o ochocie obrony kogokolwiek.

   Byli po prostu wczesniej przekonani, ze przejmą Rosję tak łatwo jak przejeli panstwa europy wschodniej po upadku komunizmu. I dlatego weszli z nato zajmując przyczułki. Gdy okazało się ze Rosja jednak nie zamierza odpuszczać oni raczej będą odpuszczać

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka