Dodaj do ulubionych

Ludzie się zgodzili na uchodźców, dostali PESEL

05.03.22, 05:21
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28186736,pomoc-ukrainie-uchodzcy-dostana-numery-pesel-trwaja-juz-prace.html#do_w=46&do_v=306&do_st=RS&do_sid=718&do_a=718&s=BoxNewsMT
Teraz rozumiemy czemu ludzie protestują przeciwko uchodźcom?

NIe ma żadnych uchodźców wedle światowych elit. Są z automatu nowi obywatele. Każdy zgoda w tej kwestii, oni zrobią nowych obywateli.

Dwa narody na jednej ziemi? Wojna jak na Ukrainie , Jugosławi i dowolnie innym miejscu. Bo po to robią to światowe elity. Brakuje punktów zapalnych w jednolitych etnicznie społeczeństwach i ograniczoną mają paletę działań .
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Ludzie się zgodzili na uchodźców, dostali PES 05.03.22, 05:28
   Całkiem niedawno sobie uświadomiłem, ze resentymenty antypolskie w polityce wyrastają ze środowisk ktorze mają tło etniczne inne niż polskie. Tak jakby ktoś nie rozumiał rzekomej wojny polsko-polskiej. Raptem się okazuje ze jeden pisarz z środowiska nie chce nazywanym być Polakiem tylko pisarzem polsko języcznym, druga pisarka mocno zaangażowana w "krytykę narodową" podobnie pierwsze pokolenie, trzeci muzyk podobnie itd i dziwnym trafem wszyscy w jednej drużynie. Nie mówiąc ze samo środowisko uformowane całkowicie po tej linii.
  • dotera Re: Ludzie się zgodzili na uchodźców, dostali PES 05.03.22, 05:41
   Po wojnie żyliśmy w spokoju w państwach narodowych.

   Ledwo przyszły rządy neoliberalizmu w Jugosławi wojna. DOkładnie w tym samym czasie zaczeło się finansowanie z USA banderowców czego mamy rezultat dziś. Oni dobrze wiedzą ze dwa narody na jednej ziemi to wojna bo dokładnie wszędzie jest wojna i z premedytacją to robią. Na Ukrainie wybuchła wojna? SPokojnie pierwszego dnia z uchodźców zaczniemy robić nowych obywateli zeby tu znow wybuchła wojna. Będą nowi uchodźcy zrobimy w kolejnym państwie nowych obywateli zeby tam też wybuchła wojna.
  • dotera Re: Ludzie się zgodzili na uchodźców, dostali PES 05.03.22, 06:07
   Lewica też niech ma świadomość ze może istnieć tylko w monoetnicznym społeczeństwie. SProwadzanie nowych obywateli masowo to z automatu wzmacnianie prawicowy skrajnej. I raptem się okazuje ze aborcja jest zakazywana. Nie tylko w katolickiej Polsce ale i całkiem przeciwnej USA. Ze w latach 90tych w każdym kraju europejskim rządziła socjaldemokracja, a chwilę poźniej zaczęto zasiedlać i socjaldemokracja automatycznie znika.

   Opowieści Marksa nie były ani diagnozami, ani chęcią budowy jakiegoś komunizmu, tylko chęcią zniszczenia państw narodowych.
  • dotera Re: Ludzie się zgodzili na uchodźców, dostali PES 05.03.22, 06:37
   I raczę też przemyśleć komentarze pod gw.

   Bo mam wrażenie, że elektorat GW był skłonny do przyjmowania uchodźców bo był naiwnie przekonani ze uchodźcy to ktoś kto szuka schronienia a pozniej wraca. A jak widać masowość tego i konsekwencję i intencje tego coraz jaśniej wpisy już są przeciwne. Przekonanie ze elektorat ten podziela w pełni agendę swoich ideologów jest na wyrost. Spowiem jego w większym stopniu jest niecheć do drugiej strony niż wspolne wartości.
  • dotera Re: Ludzie się zgodzili na uchodźców, dostali PES 05.03.22, 06:45
   Zwracam też uwagę ze dokładnie ta sama agenda mówi o tym ze jest przeludnienie i to złe dla matki ziemi i jednocześnie ze trzeba sprowadzać uchodźców bo brakuje ludzi do utrzymania konsumpcji. DOkładnie ci sami ludzie. Jakby ktoś nie wiedział w jakiej żyjemy manipulacji.

   Dziś można się zastanawiać czy my jeszcze żyjemy w kulturze europejskiej czy zostały tylko jeszcze jakieś zabytkowe dekoracje, ale tak naprawde od czasu modernizmu jest postępująca na niej wewnętrzna hybrydowa wojna w której jest obalana.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka