Dodaj do ulubionych

Obcy agenci a represyjna tolerancja

27.04.22, 19:55
Lewica ma duży problem z wolnością słowa. Dylematy bo Musk kupił twitera i zapowiedział wolność słowa i nie daj boże Trump będzie znów moc pisać, którego wybrało poł narodu na prezydenta. Z definicji prawica jest do zlikwidowania wedle logiki "represyjnej tolerancji"

Może to jest jakieś uzasadnienie dla Putina o przyznawaniu tytułu obcych agentów liberałom, których zresztą duża część jest wprost utrzymywana za pieniadze zza granicy.

Bo logika jest ewidentna. Najpierw była mowa o wolności słowa. Pozniej gdy się umocniło pozycję zaraz awangarda mówi więcej : cancel culture, represysjna tolerancja.

NIkt nie lubi wolności słowa. Ani zachód ani wschód.

Bo wolność słowa zostala sprowadzona do absurdu. Powinna znaczyć ze każdy obywatel mówiący swoje nie musi się bać konsekwencji. A wolność slowa mediów to absurd. Oznacza ze silna grupa tworzy poprawność ma moc zastraszania, moc czwartej władzy. demokracja nie może opierać się na propagandzie mediów, to absurd.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Obcy agenci a represyjna tolerancja 27.04.22, 20:03
   Dziś mamy podział ostry społeczny : lewica kontra nacjonaliści. Kazdy chce komuś czegoś zakazać.

   Ja proponuje po prostu powrot do liberalnego państwa narodowego. W którym zarówno są prawa jednostki ( jednostki a nie ciągłe absurdy wyzwalania jakiś grup) jak i nie jest rozkładane państwo narodowe n rzecz globalnych struktur. Bo wspolczesnie za duzo liberalizm zaczął tylko znaczyć chęc rozwalniea ojczyzny i odanie władzy największemu kapitałowi. Jak nie będzie chęci rozwalenia narodu, wtedy nie będzie też problemów z prawami człowieka, bo druga strona zaczyna z definicji się okopywać widząc rzekome nowe prawa jako drogę do rozwalenia ojczyzny,
   • dotera Re: Obcy agenci a represyjna tolerancja 27.04.22, 20:07
    Nie potrzebuje zeby wielki kapitał ratował klimat. Bo to wielki kapitał globalny go niszczy. Wystarczy jak sam zmniejszy swoją chciwość i zamknie się w swoich granicach narodowych. Będzie ekologicznie. A co wielki kapitał na to? ze to nie kapitał należy ograniczyć tylko jednostki. Najlepiej w innych krajach.
    • dotera Re: Obcy agenci a represyjna tolerancja 27.04.22, 20:11
     Brak zimy zaczał się na samym początku 21 wieku. Dokladnie wtedy gdy zaczeła się widoczna globalizacja.

     Wcześniej każde państwo miało swoj przemysł na swoim terenie. Kominy co chwilę dymiące ile wlezie. Cały PRL w kominach i spalinach. I zimy stulecia. Co rok zima. Zaczał się globalizm, fabryki zamknięto : zimy nie ma.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka