Dodaj do ulubionych

Babiniec i męska szatnia

29.04.22, 00:39
www.pudelek.pl/aleksandra-domanska-gani-marcina-hakiela-za-jego-publiczne-wywody-o-rozwodzie-co-za-brak-taktu-dorosnij-6763133366045472a
Teraz kolejne panie cwiczą męskość pana Hakiela.

To pan Hakiel dał żonie wolność jak prosiła i okazało się jak to określił " ta wolność ma imię". Ciekaw jestem czy jakby znecał się na niej psychicznie i fizycznie uwolniłby się od niej tak szybko jak wtedy gdy dał akceptacje :-)

SPrytnie sobie teraz babiniec który rozlał się po przestrzeni publicznej ustawił sytuację. Męzczyzna ma być pod ciągłą oceną niesprostania, kobieta ma dostać akceptację w każdym milimetrze życia.

Jest babiniec i jest męska szatnia. Zdaje się ze po rozlaniu się babińca męska szatnia która wcześniej nie miała dobrej sławy stała się wręcz oazą zdrowia psychicznego. Jeśli mężczyzni się nie izolują w swoją grupę która ich wzmacnia zostaną pożarci przez coraz bardziej rozlane kobiety
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Babiniec i męska szatnia 29.04.22, 00:51
   Ciekawe jest to ze wpisujący się elektorat pudelka bardziej jest skłonny uznać prawo pana Hakiela do gorzkich żali podobnie jakby to było oczywiste ze zdradzona żona ma prawo do całego teatru dramatycznego w tym momencie.

   Natomiast etatowe feministki wielkomiejskie jakoś ta równość bardzo razi.

   Bo feministki nigdy nie przyjmą takiej rówości jaką lansują. one jak mówią równość mówią o tym ze za mało dostały w swoim narcystycznym przekonaniu.

   Zaś zwykli ludzie w większym stopniu są w stanie uznać ze meżczyzna nie jest workiem do bicia z natury i nie ma spelniać kryteriów "wielkiego niemożliwego" czyli bycia prawdziwym mezczyzną o którym mówią kobiety. Na ogól się jednak okazuje ze prawdziwego w praktyce uznają takiego który jest wystarczająco bezczelny i dostarczy im szeroką i prostą gamę emocji. i to wystarczy, już wtedy inne kryteria prawdziwości się gubią.
  • dotera Re: Babiniec i męska szatnia 30.04.22, 03:49
   Sprawa pana Hakiela pokazuje całkowicie jak skończy sfeminizowany mężczyzna. Jak będzie słuchał babińca tak właśnie będzie to wyglądać. Ale to co mi się w tym spodobało że poszedł w tym sprytnie do końca. Wszedł w rolę porzuconej zdradzonej żony na kozetce pani Kwaśniewskiej. Podejrzewam że chciano tę sprawę wykorzystać politycznie i dlatego pani Kwaśniewska. W końcu żona Hakiela wybrała karierę w telewizji z drugiej strony.
   • dotera Re: Babiniec i męska szatnia 30.04.22, 04:03
    Ta sprawa ma dla mnie drugie dno filozoficzne.

    Kobieta ma być zaakceptowana w każdym milimetrze ciała. Mężczyzna ma być pod ciągłą ocena niesprostsnia.

    Na tym szantażu sfeminizowanego społeczeństwa zbudowana jest współczesna lewica. Moim zdaniem jej ideal wyzwolenia to życie które nie daje absolutnie żadnego oporu. fantazja o absolutnym szczęściu tu i teraz i świecie który cię owinie jak kocyk niemowlaka . Zaś wszystkiemu winni będzie męskość. Temu że świat nie jest tym rajem.

    Moim zdaniem to celowa manipulacja. Ideolodzy feminizmu wsadzili w swoją ideologię bombkę , w celu infantylizacji mężczyzn. O to tylko chodzi w tej manipulacji. W starodawnych kategoriach psychoanalitycznych cofnąć chłopców do stadium przededypalnego. Nie ma mężczyzn przejęte są zasoby państwa przez władców globalizmu.
    • dotera Re: Babiniec i męska szatnia 30.04.22, 04:15
     Dlatego uważam że kobiety nie naprawia cywilizacji bo są złapane w pułapkę. Będą nienawidzić mężczyzn których same tworzą i nakręcać błędne koło.

     Bycie mężczyzna to nie fantazja o raju, tylko droga do piekła i spowrotem. Oddzielenie się od kobiecości i hart. Wręcz dążenie do bólu.

     Dopiero w tym momencie gdy mężczyźni pójdą w tym o jeden krok za daleko jest miejsce na feminizm. Dopiero wtedy można się zastanawiać czy męskie kluby nie dyskryminują kobiet. A nawet dopiero w tym momencie mężczyzna może sobie odkrywać wewnętrzna kobietę i inne cuda feminizmu. ALE TO JEST WISIENKA NA TORCIE.

     Natomiast społeczeństwo zamienione w babiniec rozwaliło tort . I teraz jest lament kobiet ale nie na toksyczna męskość tylko na jej brak i fantazje o greyu masimo itd.
     • dotera Re: Babiniec i męska szatnia 30.04.22, 04:21
      To wychodzi w lewicy. W tym elektoracie jest największy strach przed życiem i śmiercią. Badania pokazują że chcieliby umrzeć bezboleśnie żeby najlepiej o tym nie wiedzieli. A modlitwa mówiła przed niespodziewana śmiercią uchron nas panie . Morison powiedział. Chciałbym umrzeć w katastrofie lotniczej czując każdą chwilę bólu.
      • dotera Re: Babiniec i męska szatnia 30.04.22, 04:26
       Natomiast chłopcy w tym babińcu nie wyzwolą się z poczucia winy. Które dodatkowo feminizm będzie nakręcał.

       Wyzwolenie chłopca jest dokładnie w drugą stronę. Oddzielenie, hart i nie tylko odrzucenie współczesnej fantazji o konsumpcji, przyjemności życia zarówno rewolucji seksualnej jak i przyjemności na rynku, ale wręcz dbanie by zawsze więcej z siebie dawać niż się dostaje. Wtedy chłopiec się wyzwoli.
       • dotera Re: Babiniec i męska szatnia 30.04.22, 04:42
        Lepiej dla kobiet jest jeśli nie chcą obwinić facetów. Bo oni już na starcie mają poczucie winy z którym muszą sobie poradzić przez drogę stawania się mężczyzna. Nie jest przypadkiem że pierwsi synowie feministek to autodestrukcyjni chłopcy z muzyka grunge.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka