dotera
02.05.22, 09:31
ze w dupie im się poprzewracało. Zarabiają 50 tysięcy. Pracują kilka godzin, mają korty, ośrodki wypoczynku. I nie mają wyższego wykształcenia.
Co za skurwysyństwo.
Ci ludzie odpowiadają realnie za życie ludzkie. Protestują nie o pieniądze tylko o to zeby nie być samemu w wieży lotów. Co to za kwestie wykształcenia? Większość ludzi z wyższym wykształceniem nie odpowiada totalnie za nic. Pani psycholożka sprzedaje marzenia , nikogo nie wyleczyła ale ma wyższe wiec kasa płynie. Panowie politolodzi socjolodzy itd itp. Im niżej umiejętności są realne i odpowiedzialność jest realna. technicy odpowiadają częsciej za ludzkie życie niż magistrzy.
I pensja tych kontrolerów jest całkowicie odpodatkowana a nie pod stołem jak pana dziennikarza, który możliwe ze przez całe życie płacił groszowe składki zdrowotne przy dużych zarobkach.