Dodaj do ulubionych

Okropny trockista

12.05.22, 16:06
www.youtube.com/watch?v=xA-7ybifSvE
rozgłaszał okropne oszczerstwa o tym ze Szarij jest pedofilem. To pokazuje jak trockiści chcą wolnej Ukrainy. To najpopularniejszy bloger ukraiński , mający olbrzymie poparcie ludzi z Ukrainy. Normalnych ludzi, a nie z elit postmajdanowych. Lustrowany miliony razy przez te elitki i nic na niego nie mogą znaleźć. Uchodźca polityczny jeszcze przed Majdanem.

Już miałem w internecie kontakt z tym panem. Robi wywiady z profesorem Sołowiejem. Na początku lubiłem tego profesora, niestety przyznaje ze powtarzałem po nim rozne bzdury, ale z czasem zaczeli mnie odrażać.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Okropny trockista 12.05.22, 16:22
      Moim zdaniem jest to bardzo charakterystyczne dla środowiska trockistowskiego. Już przyuważyłem ich metodkę pracy. Trockista Freud dał przykład. Lustracja życiorysu i projekcje właśnie najlepiej seksualne lub z zakresu psychiatrii politycznej. Oni nie mają najmniejszych skrupułów w oszczerstwach. To ich jedyna metoda walki, bo inaczej nigdy nie umieli. Wywracanie prawdy historycznej do góry nogami to kolejna ich metoda.
      • dotera Re: Okropny trockista 12.05.22, 16:27
        Dziś w USA mamy kolejne pokolenia trockistów którzy przejęli władzę. DOkładnie tych samych którzy przejęli w Rosji w czasie rewolucji. I te same kalki. Kultura anulowania całkiem jak w czasach bolszewizmu. Burzenie pomników. Pisanie historii na nowo.
        • dotera Re: Okropny trockista 12.05.22, 16:31
          Kwestia pedofili w kościele też nie jest przypadkiem grzana. Przy czym całkowicie na jednej stronie gazety mogą atakować kościół i bronić pana Polańskiego.

Chodzi tylko o to zeby zniszczyć wszystko co tworzy tożsamość etniczną narodów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka