Dodaj do ulubionych

Kobieca kulturystyka . Szesciopak Lewandowskiej

17.05.22, 06:35
www.pudelek.pl/anna-i-robert-lewandowscy-napinaja-szesciopaki-na-goracych-fotkach-z-turcji-zdjecia-6769587377781632a
Nigdy nie przepadałem za pakerstwem ale w dawnych czasach jako ze sylwetka własna marna miałem jak większość populacji współczesnej zrozumienie dla przypakowanych sylwetek. I chyba kobieca kulturystyka zaczęła mnie od tego odciągać. Dziwne zniekształcone ciała kobiet, zaczęły mi uzmysławiać ze ciała mężczyzn ( nie , nie mówię o zawodowych, tylko zwykłych miłośnikach pakowania) są zniekształcone. Jedyną umięśniona sylwetka dla mnie ładna to oczywiście Marek Perepeczko w Janosiku. Niektórym to pasuje. Tak jak niektórym pasują tatuaże które u większości są obrzydliwe. Mam nadzieje ze ta moda zaczęta fascynacją filmami Rambo i COnanem Barnarzyńcą się skończy i wrócą normalne ciała. KObiety nie powinny chodzić na siłownię nic a nic, faceci do kilku miesięcy poprawić ogólną sprawność. Przecież to śmieszne z ćwiczeń kondycyjnych zrobić sport. Powinno się trenować sporty, sztuki walki, tenis cokolwiek, a siłownia tylko dodatek to do rozwinięcia sił pod te sporty. A nie sport sam w sobie.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka