Dodaj do ulubionych

Nie hejt jest najbardziej cenzurowany

25.05.22, 10:24
Obserwując jakie dostałem blokady w życiu , kasowane konto, lub zwykła cenzurę widzę że najbardziej cenzurowane są wpisy nie obraźliwe, ale te które mogą podważyć albo sens propagandy, albo światopogląd targetu propagandy czyli elektoratu forum. Nawet jeśli podważyć mogą hejt elektoratu, który jest starannie pielęgnowany przez zarządzających strona.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Nie hejt jest najbardziej cenzurowany 25.05.22, 10:33
      Inaczej mówiąc dbałość o dobre samopoczucie elektoratu wynikające z ignorancji jest celem cenzury. Podtrzymanie w narcystycznym subiektywizme z dala od obiektywnywnosci.

Nie chodzi mi o to że chce tu się postawić w roli mówiącego swieta prawdę cenzurowanego. Ale kasowane miałem wpisy lub robione blokady które nie miały grama hejtu, ja byłem hejtowane do tego, więc to co je klasyfikowalo była treść która powoduje dysonans poznawczy w elektoracie. Bo naprzyklad jeśli ktoś krytykuje hejterskim ale to się mieści w konwencji przyjętej nie będzie cenzury na zasadzie żeby pokazać kto nas wróg. Cenzora zaś będzie jak będzie dysonans wskazujący że sprawy i podziały mogą być całkiem w innej optyce.
      • dotera Re: Nie hejt jest najbardziej cenzurowany 25.05.22, 10:56
        zrozumiałem to na forum całkowicie nie światopoglądowym ani politycznym. Zero hejtu. I zastanawiałem się czemu mój wpis zginął. Później drugi trzeci. I dopiero po czasie skumalem że wprowadzały dyskomfort w targecie forum oraz sposobie kształtowania opinii.

W zasadzie nie winie ich za to, uważam bowiem że idea dialogu promowana przez lewicę jest cyniczna hipokryzja, której celem jak represyjnej tolerancji jest tylko wprowadzenie najpierw swojego stanowiska do obcego terenu, później zakazanie stanowiska większości z terenu bo represjonuje mniejszość i przejęcie władzy tym razem już bez wolności słowa.

Dlatego z wiekiem przestałem wierzyć w bzdury uzasadniające demokracje , tzw społeczeństwa otwarte, idee dialogu. To manipulacyjne kłamstwa ludzi którzy mają kolonialne zapędy.
        • dotera Re: Nie hejt jest najbardziej cenzurowany 25.05.22, 11:02
          Mechanizm rzekomego szerzenia przez USA demokracji polega na wprowadzeniu piątej kolumny w imię tolerancji, następnie zakazania opinii większości jako nietolerancyjnej, a następnie przejęcie całkowicie władzy tym razem ze swoją szczujnia i sterowanym hejtem. To tak jak na fejsbuku. Mówią że walczą z hejtem a wyciekły papiery w których dyrekcja zalecała podkręcanie hejtu w celu podbicia klikalności nie mówiąc o tym że hejt z ich stanowiska ideologicznego jest zalecany

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka