Dodaj do ulubionych

Feminizm w japonii

06.06.22, 16:25
Japonka mówi że trudno jest japońskim kobietom się wyrazić.

Tyle że może dlatego że nie poszła Japonia na szaleństwo zachodu, w sensie systemowym bo kulturowo też są tym dotknięci amerykanizacja i też odczuwają skutki upadku populacji, nadal trwają.

Feminizm tak ale z zachowaniem integralności obydwu płci . Zachód chce całkowicie męski pierwiastek wykastrować z kultury

Niestety w mniejszym stopniu Japonia w większym kraje arabskie niesprawiedliwie dyskryminują kobiety bo widzą szaleństwo zachodu który idzie do samozagłady.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Feminizm w japonii 06.06.22, 16:30
   Dla mnie znakiem że społeczeństwo jest dobrze prowadzone jest moda kobieca. Obecnie najładniejsza jest w krajach azjatyckich. Na zachodzie brzydota jest porażająca która promują celebrytki. Nagle jak faceci nie pozwalają z siebie robić gówna nawet feministki ubierają się kobieco.
   • dotera Re: Feminizm w japonii 06.06.22, 17:18
    A wynika to z tego, ze druga fala feminizmu i konsekwencje nie wyrastały z dobrego pnia tylko były w pakiecie z infantylizacją społeczeństwa. W narodach dorosłych ludzi chłopcy stają się mezczyznami którzy wiedzą jak działać, dziewczęta kobietami. W zachodnich rządzą po prostu zdrajcy , wielki kapitał który chce zniszczyć narodowe wspolnoty.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka