Dodaj do ulubionych

Wybór właściwych wartosci

07.06.22, 17:02
Jest odpowiedzią na zaburzenia psychiczne. To jest straszne jak kultura oszukała w tej kwestii medykamentyzujac coś co nie ma nic wspólnego z choroba. Zaburzenia to efekt fałszywego rozumienia wartości na skutek toksycznego środowiska. Psychologia jedynie poleruje narcyzm. Jeśli problemy są przytlaczajace odpowiedzią jest naprawa ciała, dlatego joga zaczyna się od asan. To zmienia doświadczenie którego nie można by przeskoczyć w obrębie obecnego stanu myslenia.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Wybór właściwych wartosci 07.06.22, 17:11
   Długo mi zajęło zrozumienia że bardzo konkretna zmiana rodzaju wartości wpływa na chemię ciała. A także że jest prawda że sposoby myślenia są związane z geometria ciała. A miałem silne zaburzenia od dziecka konkretnie rozwalające życie. Psychologia to niezła ściema .

   Wybór wartości determinuje wszystko. Reszta jest tylko kwestią utrzymania tego i konsekwencji . Żeby się udało wystarczy zacząć od skali na swoją miarę niezależnie jakby skromna nie była. Może być bardzo bardzo nisko poziom ale utrzymanie wartości podniesie skale
   • dotera Re: Wybór właściwych wartosci 07.06.22, 17:25
    W naszej części świata misz masz w tych kwestiach jest niemiłosierny. Dodatkowo specjalnie podtrzymywany chora propaganda. Wszystko zaklęte w bańce narcyzmu i resentymentów gdzie się kotłuje to w różnych konfiguracjach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka