Dodaj do ulubionych

Kojarzy mi się z Frantickiem

09.06.22, 01:20
www.youtube.com/watch?v=lm8yhDyd_IE&list=RDGc8kb_6i5HI&index=13
ta piosenka. Lubie ten film. Swiat się trochę popsuł w 21 wieku.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Kojarzy mi się z Frantickiem 09.06.22, 01:37
      Obejrzałem dokument francuski o Jimie Morisonie. ze nie umarł w wannie, tylko w kiblu w klubie i go przewiezli. W Franticu też była scena z narkotykami z kibla, a Harrison Ford grajacy glowną rolę nosił sprzet muzyczny Doorsów. Ford jest rok starszy od Morisona. A Morison ma tyle samo lat co Cathrine Deneuve i się spotkali na przyjęciu w Paryżu gdy byli w swoim prime time. I wszystko składa się na taką bańkę pod tytułem : dobrze było się urodzić na początki lat 40tych
      • dotera Re: Kojarzy mi się z Frantickiem 09.06.22, 01:56
        Dwa lata pozniej nakrecony był film francuski NIkita. Tez w nim była mloda Francuzka chyba z pokolenia tego samego co dziewczyna z Frantica. Zbuntowana narkomanka, ktora starsza pani dama francuska chciła nauczyć elegancji. W tym miejscu właśnie była zaznaczona zmiana epok. CI z początku lat 40tych byli ostatnimi ze starego swiata . Zawsze zresztą mi się wydawało ze Jim Morrison mimo ze wpłynał na wyobrażenie rockendrolowca zostal wmanewrowany w ten swiat, on był raczej ostatnim jeszcze ze swiata poetow. Kiedys zreszta powiedział ze nie słucha rocka i wymienił piosenkarki spiewające w starym stylu ktore słucha.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka