Dodaj do ulubionych

Feministyczna krytyka alfa men

11.06.22, 16:28
Ma jeden źródłowy błąd. Nie żebym chciał wychwalać te całe pieprzenie o Alpha i betha menach. Sądzę że robią to ci sami ludzie którzy chcą dalej upokarzać mężczyzn co jest normą naszej cywilizacji od pół wieku . Ale też logika ta znalazła elektorat gdyż feminizm nie rozumie za grosz że chłopcy nie istnieją tylko dla kobiet tylko mają swój odrębny świat hierarchi i celów, i jeśli pójdą na logikę istnienia dla kobiet zginą. I będzie morze betha i jak najbardziej kobiety ich nie będą chciały .

Feminizm nie rozumie że mężczyzna trzeba się stać. Albo może doskonale rozumie właśnie i specjalnie demoralizuje chłopców .

Logika Alpha to logika betha mena który zrozumiał że kobiety zrobiły go w jajo.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Feministyczna krytyka alfa men 11.06.22, 16:32
   Nie chcecie patologi Alpha? Same ja tworzycie.

   Jak oglądam stare filmy przed feminizmem nie widzę tam napakowanych wytatuowanych macho jak dzis. Widzę poważnych schludnie ubranych mężczyzn którzy chcą być dojrzałymi dumnymi ludźmi.
   • dotera Re: Feministyczna krytyka alfa men 11.06.22, 16:38
    Jest ten film sala samobójców 2. Hejter. Tam to jest pokazane. To częsty model. Zwykłego miłego chłopca upokorzyła młoda dziewczyna. On chce zmienić swój stan staje się bezwzględny. Ta dziewczyna później rozumie co zrobiła i chcę to odmienić. Ale już jest za późno. I feministki to takie panie które chcą odmienić tylko zapomniały że wcześniej same to urochomily. Bo za grosz nie rozumieją trudności współczesnego chłopca w staniu się mężczyzna.
  • dotera Re: Feministyczna krytyka alfa men 11.06.22, 17:27
   A teraz proszę spojrzeć na seriale amerykańskie . Te w których jest dużo multi multi , logiki korporacyjnej czyli seriale z służbami i kobietami bijącymi mężczyzn ciągle niemal w każdej scenie sączy się z ekranu logika dominacji. Telewizja ciągle jest o władzy.

   Ale jest taki kanał CBs. Jest tam dużo blondynów blondynek, tradycyjnych rodzin. Kino famijne.

   Kto nas karmi dominacja z USA. Biali protestanci czy inna rasa. Co sami którzy tworzą problemy je rozwiązywać chcą. Tak żeby nie dało się ich rozwiązać.
   • dotera Re: Feministyczna krytyka alfa men 11.06.22, 17:29
    Są już książki naukowe na temat przedstawiania od lat 90 tych białych mężczyzn w mediach głównie jako pokurczyc dewiantów nigdy dumnyh mężczyzn. To jest wojna ras. Ich gówno obchodzi los kobiet. Są narzędziem w tej wojnie.
  • dotera Re: Feministyczna krytyka alfa men 11.06.22, 18:14
   Facet żeby poradzić sobie z kobiecością musi ją przekroczyć. Inaczej ona zawsze zrobi go w jajo.

   Najprostszym pomysłem jest dominacja fizyczna czyli logika Alpha.

   Innym moralna czyli dojrzeć do roli której oczekują kobiety. Ale nie osiągnie się tego przez ich słuchanie. Ani przez logikę współczesnych ideologii.
  • dotera Re: Feministyczna krytyka alfa men 11.06.22, 19:35
   Obserwując propagandę liberalna już długo widzę że oni wytworzą konflikt wszędzie gdzie się tylko da , nawet jak to jest bezpośrednio sprzeczne w logice ich konfliktów. Nas tym samym raz się pochyla z innej strony obwinia z trzeciej wskażą rozwiązania które pogłębia konflikt . To są cyniczni manipulatorzy.
    • dotera Re: Feministyczna krytyka alfa men 11.06.22, 19:41
     Czego owocem jest ich forum. Pod gazeta, forum zdolnych z wielkich miast Polski optymistycznej jest najwięcej nienawiści że już nawet z ich strony ludzie o tym mówią że to elektorat hejtu . Bo jest to elektorat manipulowany.
     • dotera Re: Feministyczna krytyka alfa men 11.06.22, 19:47
      Tego elektoratu nigdy nic nie łączyło. Zawsze był anty PiSem. Pozbieramy szantazami emocjonalnymi , muszacym się ciągle dostosowywać okrajac wewnętrznie żeby utrzymać w mainstimie poprawności politycznej wielkomiejskiej rzekomej inteligencji która żadna inteligencja nie jest tylko pracuje przy biurku.
      • dotera Re: Feministyczna krytyka alfa men 11.06.22, 19:54
       A najlepsze jest to że popis zbudowany jest na logice dobrego złego policjanta i to jedna partia. Dziś na przykładzie Giertycha i bosaka widać że i oni są z układu jednego, SLD podobnie. Jedynym niezależnym był Lepper który zginął a syn został bankrutem. Dzieci reszty są milionerami

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka