Dodaj do ulubionych

Dziwne przypadki prezentera Kraski

13.06.22, 08:01
www.pudelek.pl/karolina-korwin-piotrowska-ostro-o-oswiadczeniu-piotra-kraski-co-to-ku-wa-jest-za-kraj-6779052074334944a
Zaległości podatkowe. Jazda latami bez prawa jazdy

A w mediach elegancko ubrany pan z głębokim głosem sprawiający wrażenie gentelmena z starych czasów , wręcz odbierany jak mąż stanu. stadnina koni, wywiady z wielkimi świata . To tyle na temat tego co pokazują nam media. Pokazują że wystarczy kogoś postawić przy czymś co symbolizuje prestiż i ludzie myślą że ta osoba jest prestizowa
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Dziwne przypadki prezentera Kraski 13.06.22, 08:06
   Jeszcze samo to byłoby mi obojętne. Ale ta telewizja wprost już uznała się że ma autorytet moralny i ciągle z jego punktu widzenia przemawiają. Mimo że widzę dokładnie że manipulują na całej linii i wprowadzają amerykańska agendę przy pomocy demoralizacji społeczeństwa reality showami i ukrytymi prawdami. Agenda amerykańska lewicowa sączy się tam niemal z każdym kadrem każdym gościem.
   • dotera Re: Dziwne przypadki prezentera Kraski 13.06.22, 08:11
    Schizofreniczny stosunek prawicy do TVN polega na tym że nie mogą przyjąć że są po ich stronie na całej linii. To co robią to sami realizują tu amerykańskie interesy kolonizacyjne. Oni sobie racjonalizują że to zbieżne pozycję a robią tylko za użytecznych idiotów. Są użytecznymi idiotami trockistow mimo że krzyczą o antykomunizmie. Pomijając fakt że połowa z nich to przebrani trockisci. Ale mówię o dołach , elektoracie który myśli że oni uchronią ich przed tym czego nienawidzą.
  • dotera Re: Dziwne przypadki prezentera Kraski 13.06.22, 08:18
   Zresztą ja nigdy nie ufam takim prezenterom w jego stylu. Jest taki analogiczny który był chyba korespondentem w Watykanie. Oni zawsze chcą zgrywać gentelmenow z wyższej półki a jedynie trzymają mikrofon i powtarzają wyuczone teksty. Gdy sami zaczynają mówić gdy już sami uwierzą że są tymi których papuguja miałkość ich objawia się w pełnej palecie.
    • dotera Re: Dziwne przypadki prezentera Kraski 13.06.22, 08:27
     Zresztą był jeszcze kolejny. Max Kolonko. On może nie chciał zgrywać gentelmena starej daty ale z pewnością amerykański model sukcesu. I zdaje się że wszystko go przerosło i popadł w wariactwo.

     Lis który chciał być prezydentem a później został hejterem. Są filmy gdzie pluje na swoich widzów jako idiotów na spotkaniu z chyba elitami akademickimi. I ludzie słuchają go w zażenowaniu a on uważa się za kogoś z wyższej półki bo dykcję poćwiczył .

     To jest chyba przypadłość tego zawodu . Bycie fake .

       • dotera Re: Dziwne przypadki prezentera Kraski 13.06.22, 10:28
        Mysle ze lekcja jest z tego taka, ze rozwoj własny nie nalezy mylic z budową swojego wizerunku. Ludzie mediów to pomylili w sposob skrajny. Nie zeby dbalosc o wizerunek nie miała znaczenia. Ale trzeba odroznic dwie rzeczy. Kulture materialną i konsumcjonizm. Kultura materialna podobnie jak kazda kultura ma znaczenie. Zeby było ładnie. Ale konsumpcjonizm nie jest kulturą , tylko zazdroscią o to co mają inny i proba tego nasladowania. Na tej drodze ludzie gubią się w obrazach rzeczywistości a nie zyja.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka