Dodaj do ulubionych

To nie jest przypadek w TVN

17.06.22, 07:43
www.pudelek.pl/ekskluzywny-menel-odpowiada-lekcewazacej-jego-kryzys-rodzicielski-annie-kalczynskiej-jak-spluniecie-na-kazdego-mezczyzne-6780525442001792a

Obserwowałem agendę tej telewizji. Tam jest wprowadzona lewicowa ideologia non stop. Na jedną nóżkę demoralizacja , na drugą wszystkie manipulacje marksizmu kulturowego. I założę się że wysyp od lat 80tych ostrych dziennikarek w USA , u nas Olejnik , ma na celu to że mogą łatwiej dyskwalifikować mężczyzn w garniturach. Widać że ich warsztat polega na tym jak wytrącić z równowagi.

Pani Kalczyńska nieustannie opowiada o swoim rozczarowaniu mężczyznami. I dlatego tej drugiej kazano opowiadać z pogardą o niskich mężczyznach. To jest zaplanowane, żaden ich indywidualny spontan. Podobnie jak celebryci obrażający wojskowych wykonujących swoją pracę.Jest agenda kastrowania pierwiastka meskiego z kultury żeby przejść nad nią władzę.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: To nie jest przypadek w TVN 17.06.22, 07:48
   A jeśli panie myślą że i dobrze nastaną lepsze czasy ci którzy tę agendę tworzą są głównym powodem wojen w ostatnich kilku dekadach. Łącznie z tą która się dzieje obecnie przy naszych granicach . Panie są tylko narzędziem.
   • dotera Re: To nie jest przypadek w TVN 17.06.22, 07:52
    Te wszystkie dziewczęta wielkomiejskie z dobrych liceów z torebkami z flagą LGBT myślą że są po stronie dobroduszkow. A noszą je tylko dlatego bo cyniczni ludzie żerują na ich okresie dojrzewania z lękiem przed wykluczeniem. A celem nie są żądni geje. Celem jest by na demonstracji LGBT miały z głośników o wolnej Białorusi i Ukrainie i miały zaprogramowane że mają popierać bo to jedna sprawa . Podczas gdy wiadomo że cyniczni ludzie dążą do wojny w tym regionie żeby położyć Rosję i zablokować jedwabny szlak w celu obrony swojego dobrobytu na szlakach morskich.
    • dotera Re: To nie jest przypadek w TVN 17.06.22, 07:56
     Może zadano by sobie pytanie. Czemu dziś liberalna agenda nakazuje mówić że skrajni naziści jak pułk azow na Ukrainie , jak al kaida w Syrii są ich sojusznikami i umiarkowana opozycja wobec rzekomego zła.
  • dotera Re: To nie jest przypadek w TVN 17.06.22, 08:08
   Nie ma nic lepszego do rozpieprzania społeczeństwa twojego wroga niż wykorzystywanie resentymentów kobiet w tym społeczeństwie. Jest to jedyny powód drugiej i kolejnych fal feminizmu. Pierwsza fale popieraly wszystkie kobiety od sufrażystek do kobiet że skrajnej religijnej prawicy. Druga miała całkowite źródło w grupie etnicznej która czuła mniejszością w latach 60 tych w USA a obecnie jest grupa która rządzi USA.
   • dotera Re: To nie jest przypadek w TVN 17.06.22, 08:15
    Co ciekawe współcześnie bardzo ich nie lubią afroamerykanie bo zrozumieli że byli tylko narzędziem żeby za ich pomocą oni mogli dojść do władzy a oni w jeszcze lepszej dupie
    • dotera Re: To nie jest przypadek w TVN 17.06.22, 08:18
     I dziś się budzi niemało dawnych feministek że miało prane mózgi.

     A ja twierdzę że tak jak obudzili się robotnicy i zobaczyli że im zabrano fabryki i przeszli z lewicy na pozycję nacjonalistyczne, tak samo obudzą się kobiety. Albowiem już korporacje ich nie będą potrzebować podobnie jak nie potrzebowały fabryki robotnikow. Sztuczna inteligencja zacznie wygaszać mnóstwo zawodów. Akurat tych które dały awans kobietom wysoki.
     • dotera Re: To nie jest przypadek w TVN 17.06.22, 08:22
      Teraz gigantyczna inflacja ogołoci ludzi z oszczędności. Kto wie czy żeby zracjonalizować wygaszanie potrzeb nie wywołają wojny nasze liberalne globalne dobroduszki. Co jakiś czas u nas głosy że mamy wesprzeć bardziej Ukraińców.

      Sen neoliberalizmu się kończy. Lepiej już było i może niektórzy przejrzą.
  • dotera Re: To nie jest przypadek w TVN 17.06.22, 08:44
   Już w dawnych czasach filozofowie podawali sposoby manipulacji władzy.

   Ludzie nie chcą przyjąć że od kilku wieków są rozbudowane służby które gromadzą gigantyczna wiedzę o tym jak manipulowac ludźmi teraz już w sposób sformalizowany przy pomocy psychologii. Tym już przeżarte są nie tylko wiadomości w telewizorze. To są wszelkie w nim programy reklamy goście, to są przejęte uniwersytety, ośrodki kulturowe.
   • dotera Re: To nie jest przypadek w TVN 17.06.22, 08:52
    www.google.com/amp/s/pieknoumyslu.com/noam-chomsky-manipulacja/%3famp=1

    Tutaj Chomsky wybitny uczony podaje tylko 10 formalnych puntów manipulacji.

    Lista konkretnych mechanizmów psychologicznych mogła by puchnac długo. Jedna z manipulacji jest szantaż emocjonalny szkoły frankfurckiej czyli jak przejąć władzę metoda bierno agresywna represyjnej tolerancji.
    • dotera Re: To nie jest przypadek w TVN 17.06.22, 09:09
     Obecnie jest nowe ciekawe zjawisko. Jest idea by wygaszać dotychczasowy paradygmat oświeceniowy walki o prawa i przejście do neopogaństwa z high techem. Bowiem już przejęli władzę na amen i teraz chcą ją utrwalić. Powoli chcą kroczek po kroczku patrz okno overtona dojść do punktu w którym uznamy nowa starożytność. Taka bowiem ideologia dobrze się komponuje z interesami ludzi którzy dziś są bogatsi niż była Kleopatra i faraonowie i jest gigantyczna dysproporcja mocy wśród ludzi.
     • dotera Re: To nie jest przypadek w TVN 17.06.22, 09:11
      Już to mówią wprost. Ludzi nie opłaca się edukować, nie będą potrzebni. Dochód gwarantowany ma na celu wygaszanie populacji.
      • dotera Re: To nie jest przypadek w TVN 17.06.22, 09:15
       Dlatego oni zawsze kochali odkrywać jakiegoś guru z Indii. Tylko teraz chyba mają problem bo postawili na Sadhguru. Wszelkie korporacje największe go zapraszały, uniwersytety prestiżowe. A ten popiera nacjonalizm indyjski, krytykuje USA i lewicę wdzierająca się na ich uniwersytety.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka