Dodaj do ulubionych

Sprawa obywatela aktora.

11.07.22, 15:02
Szantażowanego za zdradę na imprezie.

www.pudelek.pl/spowiedz-sebastiana-fabijanskiego-pierwszy-raz-o-spotkaniu-z-rafalala-zdradach-reakcji-maffashion-cala-rozmowa-6789233845607072a
Po to właśnie wymyślono imprezy , sex drugs and rock and roll i obsesje seksu w kulturze. Żeby było duzo złamanych osób którymi się zarządza. Odkąd kultura poszła w tę stronę zarządza się społeczeństwem jak stadem owiec.

W dawnych czasach imprezy nie miały byc melanżem tak zwanym, na którym masz się sponiewierać towarzysko tylko miejscem afiszowania się swoją duma i kultura.

Mamy całkowicie odwrócone wzorce kulturowe na antykulturowe specjalnie tak lansowane przez pop kulturę.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Sprawa obywatela aktora. 11.07.22, 15:20
   Są dziedziny życiowe którym trzeba nadać sobie formę i takie ktorym wręcz odwrotnie. My mamy to odwrócone. Albowiem formę należy nadawać kwestia bardziej zwierzęcym naszej duszy poprzez pracę i świadomość, a tu kultura szerzy rzekomą fałszywa dumna akceptację i wyzwolenie, natomiast w wyższych formach szerzy propagandę autorytetów naukowych oświeconych podczas gdy trzeba nieustannej transcendencji tego prania mózgów i iluzji.

   Samodyscyplina , otwarte serca i umysły. A nie inercja popędów i konformizm intelektualny.
   • dotera Re: Sprawa obywatela aktora. 11.07.22, 16:03
    Dlaczego płacze skoro żyjemy w świecie który popiera rozwiązłość seksualna? Dlaczego szantaże , szczująca publika?

    Bo bezwstyd w tej kwestii nie osiąga się przez wulgarność promowana tylko dyscyplinę, co się znaczy jak się wmawia masochizmu. Żeby wody wezbrały potrzebna jest tama. Odwrotnie, jak w filmie Wstyd , masochizm właśnie na rozwiązłości jest zbudowany.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka