Dodaj do ulubionych

Istotą sojuszu liberalno lewicowego

11.07.22, 19:53
Polega na oszustwie liberałów. Liberał wie że sam z siebie elektorat ma żaden. W każdym kraju demokratycznym są takie partyjki poniżej 10 procent z reguły. Dlaczego więc tak bardzo elektorat po nie lubi konfederacji właśnie w aspekcie wolnego rynku choć sam wyznaje te same poglądy? Z dwóch powodów.

Pierwszy to taki że to elektorat bardziej korporacji niż własnych firm . ale drugi podstawowy jest inny. Liberał przede wszystkim chce zniszczyć państwo narodowe i bez niego mieć jak najbardziej rządy swoje ze swoją własnością . Ale przecież nie ma do tego elektoratu a jak ten zrozumie że jedyną wspólnotę czyli naród chcą mu odebrać to zwieje. Daje więc cel wspólnotowy mglistego socjalizmu który sprowadzi osobnika do infantylnej pozycji stojącego po zasiłek. Wtedy z taką mentalnością nie tylko na niego zagłosuje ale jeszcze będzie tak głupi że tylko pretensje będzie mógł mieć do siebie i z przybudówki lewicowej przejdzie do liberałów. I ta manipulacja od początku jak sądzę była tak pomyślana, ewentualnie kiedyś w wydaniu rewolucyjnym żeby obalili kapitał ale przecież nie nasz tylko w kraju naszych konkurentów.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Istotą sojuszu liberalno lewicowego 11.07.22, 19:58
   Cały czas liberałowie globalisci mają taki cykl. Uwodzą lewicę gdy nie mają władzy. GW achy i ochy nad potrzeba lewicowej polityki. Zbliżają się wybory niszczenie lewicy jako głównego wroga i mówienie o konieczności oddania głosu na nich żeby zwalczyć rzekomy faszyzm. Podczas gdy realnie jeśli są jakieś ugrupowania naziolskie są one wspierane przez globalistow. Patrz Ukraina Syria. Guru liberałów wspierał Pinoczeta przeciwko lewicy.
   • dotera Re: Istotą sojuszu liberalno lewicowego 11.07.22, 20:04
    Głównym powodem lewicy nigdy nie było to co wydaje się czyli poprawa losu najuboższych. To było tylko zbieranie elektoratu. Głównym celem zawsze na wstępie był internacjonalizm globalny. To był zawsze podstawowy sens trockizmu . Pierwsze co trocki zrobił to chęć rozszerzenia rewolucji na inne kraje podczas gdy w realnym socjalizmie odwrotnie wszystko zostawało w praktyce przebudowywane na ideologię nacjonalistyczna. Reformy społeczne pierwsze robił Bismarck. Zawsze tę kwestię socjalne bardziej wynikały z nacjonalizmu niż lewicy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka