Dodaj do ulubionych

TVP PiS przejęło propagandę Putina heh

11.07.22, 23:48
Leci program o piratach drogowych i jest znak Stop Cham.

Stop Cham to młodzież z organizacji putinowskich i stworzony dokładnie wedle prawideł służb wewnętrznych czyli skłócić wszystkich ze sobą żeby donosili ma siebie nawzajem władzy. Policjanci kłaniają się im w pas , a z drugiej strony pamiętam jak jakiś facet ze sluzb był na nich wkurzony że stają ciągle przed jego domem. O i mieli jakiś zwyczaj że ciągle jedne miejscówki zajmowali. Jakby chcieli komuś konkretnemu zaszkodzić.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: TVP PiS przejęło propagandę Putina heh 11.07.22, 23:52
   Absurd odbioru stop chama na zachodzie jest gigantyczny. Zachodowi się wydaje że to idealiści walczący z systemem. Dysydenci heh. A to ludzie opłacani wprost przez system.
   • dotera Re: TVP PiS przejęło propagandę Putina heh 12.07.22, 00:00
    Putin umie wykorzystać różne elementy które wydają się demokratyczne dla wzmacniania swojej władzy. I przy okazji pokazuje tym samym że różne działania które wydają się za sukces demokracji mają całkiem odwrotna naturę.
    • dotera Re: TVP PiS przejęło propagandę Putina heh 12.07.22, 00:06
     Osobiście podejrzewam że Nawalny to jego projekt. Pokazuje swoim ludziom że lud ich nienawidzi a więc muszą mu być wiernymi do końca.

     Nawalny ma jakąś dziwną historię polityczna związany zarówno ze skrajną prawica jak i liberałami.
     • dotera Re: TVP PiS przejęło propagandę Putina heh 12.07.22, 00:13
      Nie rozumiem za bardzo jak Nawalny był tak długo tolerowany gdy inni kończyli marnie za próbę robienia tego samego. A jednocześnie widzę że robił wzorcowo czego mogły chcieć służby. Wyprowadzał gówniarzy na ulicę żeby władza ich mogła powylapywac u zarodka przejmując wystawionych krnąbrnych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka