Dodaj do ulubionych

Wielcy inzynierowie

13.07.22, 07:56
Elon Musk uważa że ziemia się wyludnia i dlatego ma blisko tuzin dzieci. Jedno chce zmienić nazwisko i nie mieć nic wspólnego z ojcem.

Bill Gates uważa że się przeludnia.

Umysły techniczne zwłaszcza z kregu protestanckiego od zawsze zaprząta glowe ta kwestia . Choć to właśnie ich działania powodują problemy raz w jedną raz w drugą stronę. Może jak się uzna że człowiek jest celem a nie środkiem do technicznego rozporządzania sprawa się sama wyreguluje w harmonii z naturą.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Wielcy inzynierowie 13.07.22, 08:11
   Problem z inżynierami jest taki że już dawno przestało tworzyć świat który ułatwiał ludziom życie i dawał władzę nad rzeczywistością co obiecywał 19 wieku, a bardziej tworzą technologie które uzależniają ludzi od wielkich ośrodków władzy. Współcześnie już w zasadzie nic nie wynajdują , postęp jest głównie w zwiększeniu efektywności własnej władzy. O ile po drugiej wojnie w domach pojawiło się AGD telewizor samochody o tyle teraz już nic nowego się nie pojawia nie mówiąc o użyteczności. Tylko zwiększa się moc komputerów do lepszej penetracji świata.
   • dotera Re: Wielcy inzynierowie 13.07.22, 08:16
    Zwierzęta w zoo się nie rozmnażają. A zachód stworzył zoo. Czyli społeczeństwo zatomizowane w klatkach, które zależą jeśli chodzi o przetrwanie od wielkich monopoli tak jak tygrys od opiekuna z karma. I które to zwierzęta służą do oglądania czyli narcyzm internetowy i świat okamerowany wielkiego brata

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka