Dodaj do ulubionych

Dolar rośnie, Rubel rośnie, Złoty spada

13.07.22, 08:40
To tyle na temat Rosji o której płacący w złotówkach od blisko dekady piszą że zaraz zbankrutuje. Co więcej może się okazać za jakiś czas że tylko Rubel będzie rósł, albowiem kraje BRICSU czyli największe świata chcą się oduzależnić od dolara. Rosja Indie Chiny Brazylia Afryka Południowa.

A my będziemy podupadającym terytorium zależnym o co usilnie walczą nasze elity.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Dolar rośnie, Rubel rośnie, Złoty spada 13.07.22, 08:48
   W logice światowej ekonomii Chiny były sługa który zgodnie z dialektyka pana i niewolnika stały się panem. A kraje Europy wschodniej takie jak my uzależnionym dzieckiem który myśli że ma nowego fajnego tatusia, a tatuś chce poruchac he he he.
  • dotera Re: Dolar rośnie, Rubel rośnie, Złoty spada 13.07.22, 09:09
   Powodem rozbudowanej propagandy antyrosyjskiej nie jest to że Rosja coś zrobiła. Ona zaczęła się wczesniej zanim była kwestia Ukrainy. Ona była po to żeby właśnie wybuchła kwestia Ukrainy. Po to żeby osłabiać Rosję. Tyle tylko że osłabiamy się na razie sami. Co nakazuje propagandzistom zwiększyć antyrosyjska propagandę.
   • dotera Re: Dolar rośnie, Rubel rośnie, Złoty spada 13.07.22, 09:24
    Wszystko co przewidywałem od początku się sprawdza. Ukraina pogrąży się w ruinie i wyludni. Imigranci nie będą napędzać żadnej gospodarki tylko będą teraz czystym obciążeniem jej z prostego powodu że nasza polityka dąży do podcinania sobie korzeni w niemieckiej gospodarce .

    Daje nowa prognozę. Za dekadę zaczną się ucieczki.....na wschód heh
    • dotera Re: Dolar rośnie, Rubel rośnie, Złoty spada 13.07.22, 09:29
     Naszą politykę zagraniczną najlepiej opisują satyryczne słowa: Ładuj dziadu.
     • dotera Re: Dolar rośnie, Rubel rośnie, Złoty spada 13.07.22, 09:32
      W tym symbolicznym zdarzeniu było wszystko. Martyrologia , rusofobia, feudalizm władzy, nieprzestrzeganie procedur i trupy uzasadniające jeszcze bardziej że obrany kierunek jest słuszny skoro jesteśmy ofiarą, mesjaszem narodów.
      • dotera Re: Dolar rośnie, Rubel rośnie, Złoty spada 13.07.22, 09:35
       W czasie rozbiorów francuz opisywał polska naturę szlachecka. Strojenie piórek jak kobieta, brak kultury wynikającej z braku zachodniego tłoku, i to że wystarczy Polakowi wskazać przepastną dziurę a on się w nią rzuci bez wachania.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka