Dodaj do ulubionych

Czemu sprawdza się więcej prognoz "ruskich onuc"

19.07.22, 05:54
Niż "ekspertów"?

Rosja miała zbankrutować za chwile od 8 lat , a dziś nam mówią że nawet inflacja jest putinflacja. Wojska rosyjskie miały mieć skończone zapasy dwa tygodnie po rozpoczęciu wojny idzie piąty miesiąc wojny i już okazuje się że Putin cały czas powoli bierze co chce. Miał być brutalnym okupantem a już prezydent Ukrainy ogłasza zdrajcami 60 urzędników , sędziów kolaborujących za zdrajców.

Miało być super a tak jak przewidywały "ruskie onuce" wszyscy widzą że Polska idzie w kanał ekonomiczny.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Czemu sprawdza się więcej prognoz "ruskich on 19.07.22, 05:56
   Mieliśmy być bezpieczni dzięki NATO a urzędnik NATO mówi że Polska będzie "terytorium operacyjnym".

   Jeśli kiedykolwiek będziemy "bronieni" przez NATO to tak jak ukraina. Dostarcza nam broń żebyśmy się dłużej wykrwawiali.
  • dotera Re: Czemu sprawdza się więcej prognoz "ruskich on 19.07.22, 06:00
   Tymczasem zapasy kończą się zachodowi. Niemcy ograniczają ogrzewanie pomieszczeń i wody. Politycy przygotowują nas do zbierania chrustu na zimę.
  • dotera Re: Czemu sprawdza się więcej prognoz "ruskich on 19.07.22, 06:04
   Propaganda kłamie non stop ale każdy kto widzi te oczywiste kłamstwa jest ruska onuca.
  • dotera Re: Czemu sprawdza się więcej prognoz "ruskich on 19.07.22, 06:10
   Najlepsze jest to że zapasy kończą się ale amerykańskiej broni. Produkcja broni to żyła złota ale jest bardzo czasochłonna, skomplikowans i ma wąski rynek zbytu. Nie mogą jej przyspieszyć ot tak.
   • dotera Re: Czemu sprawdza się więcej prognoz "ruskic 19.07.22, 06:16
    Nie pierwszy raz w historii okazuje się że zachód ma wspaniałe uzbrojenie, najnowocześniejsze Tygrysy. Ale Rosja ma więcej t-34 . A zachód za dużo frontów .
    • dotera Re: Czemu sprawdza się więcej prognoz "ruskic 19.07.22, 06:18
     Bo są dwa fronty tej wojny przynajmniej jeśli nie trzy. Bardziej istotny dla Usa Tajwan i Pacyfik. I odwiecznie tradycyjnie kombinowanie jak podpalić kraje islamskie.
  • dotera Re: Czemu sprawdza się więcej prognoz "ruskich on 19.07.22, 06:52
   Prof Solowej ogłaszał że w 2022 Putina już nie będzie , a wybuch społeczny już za chwilę, a okazuje się że jest dokładnie odwrotnie . Wojna skonsolidowała Rosjan.
   • dotera Re: Czemu sprawdza się więcej prognoz "ruskic 19.07.22, 06:57
    Jedyny raz dobrze przepowiedział tylko w bezpośrednim momencie wybuchu wojny. Ale tu podejrzewam że już to miejscowi dobrze wiedzą po prostu, tajemnicy się nie uchowa w olbrzymiej armii.
  • dotera Re: Czemu sprawdza się więcej prognoz "ruskich on 19.07.22, 07:05
   Przede wszystkim sprawdza się to że zachód Europy swoje deklaracje daje tylko na przeczekanie. Jeśli Polskie elity myślą że szantazami moralnymi zmienia logikę ekonomiczna największych mocarstw Europy i Azji w oparciu o kończące się mocarstwo USA to niedługo już pomyślą w tym radosnym locie z dachu wieżowca na bruk pod tytułem i belive i can fly.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka