Dodaj do ulubionych

Dzięki tej Irance uśmiech będę miał cały dzien

22.07.22, 06:16
m.youtube.com/shorts/hFBrB1r3_cI
Szukałem latami filmu na Youtube który nada sens mojemu życiu i znalazlem
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Dzięki tej Irance uśmiech będę miał cały dzi 22.07.22, 06:29
      Amerykanie nie mogą ufać Iranowi na drugim końcu świata, ale Putin ma ufać Ameryce ustawiającej bazy NATO przy jego granicach.
      • dotera Re: Dzięki tej Irance uśmiech będę miał cały dzi 22.07.22, 06:35
        My zaś mamy ufać USA bo przecież udowodnili to w Jałcie. Gdyby plan USA się udał rozwalenia Rosji , Polska ginie ostatecznie razem z nią. USA daje nam Niemcom na wytarcie łez, gdy utraci bazę surowcowa dla swojej potęgi przeciwko anglosasom .

My jesteśmy potrzebni USA tylko jako przyczółek do rozwalenia Rosji. Tak jak Ukraina, huj z nią niech się wykrwawia byle Rosja była umoczona
        • dotera Re: Dzięki tej Irance uśmiech będę miał cały dzi 22.07.22, 06:42
          Planem jest podzielenie Rosji żeby odciąć Europę od surowców i wtedy Syberia jest bliżej USA. A także odciąć od Chin. Po to jest wojna na Ukrainie i po to są wojny na bliskim wschodzie nieustannie. Rozbić Euroazje.

Ale ten wywiad pokazuje coś czemu to się nie uda, a my stawiając na USA zostaniemy z wrogami wokół. Biali protestanci się kurczą i już stracili władzę. Żydzi którzy przejęli pałeczkę wiecznie też nie będą mieli władzy bajerujac mniejszości lewica.. będą całkiem nowe rozdania etniczne w usa. Grup które nienawidzą USA .
          • dotera Re: Dzięki tej Irance uśmiech będę miał cały dzi 22.07.22, 06:48
            USA się wycofuje militarnie , przemysł ma na drugim końcu świata, słabnie. Gdy wrócą go do USA kosztu produkcji wzrosną monstrualnie. iPhonów itd, a przy tym Chiny produkują nowoczesne telefony same swoje. Żegnamy potęgę USA właśnie na naszych oczach i postanowiliśmy sprytnie jak do caprio zdobyć ostatni bilet na tytanica
    • dotera Re: Dzięki tej Irance uśmiech będę miał cały dzi 22.07.22, 07:21
      Czytam że ja zaprosili do studia ze względu na to że zajmuje się modą . Sposób w jaki ich załatwiła był rewelacyjny.

Że też im przeszkadza Iran Chiny. Mogę wiedzieć co te kraje zrobiły światu? Islam sunnicki wahabicki który popierają robi mnóstwo zła światu i był imperialistyczny.
      • dotera Re: Dzięki tej Irance uśmiech będę miał cały dzi 22.07.22, 07:25
        Islam psychopatyczny USA popiera całkowicie, w zasadzie go tworzy. Zaś wrogami są te kraje które spokojnie mogły iść drogą zachodnia i to robiły ale zobaczyły co USA robi rewolucja seksualna i swoim imperializmem i wróciły do tradycjonalizmu.

• dotera Re: Dzięki tej Irance uśmiech będę miał cały dzi 22.07.22, 07:27
          Ta kobieta jest tworem kultury Irańskiej . Nie raz widziałem że to są bardzo wykształcone inteligentne kobiety. Czy ktoś widział taką z Arabii Saudyjskiej?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka