Dodaj do ulubionych

Aktywistka w klatce

04.08.22, 05:58
krytykapolityczna.pl/kraj/maja-stasko-mma-walka-dlaczego-bede-walczyc-w-oktagonie/
Twierdzi że mma to sport bo jest zgoda. W wielu dziedzinach życia jest zgoda dwóch stron a lewica tropi tam nieustannie przemoc, a raptem w promocji mordobicia promocji przemocy nie ma. MMA promuje agresje marketingowo, tylko dzięki niej się sprzedaje bo te walki same w sobie są nudniejsze niż każdy sport walki z osobna. A nawet jeśli uznamy że chodzi o sport , pani nie jest sportsmenka. Panią zaprosili tam w ramach mordobicia ideowego co jest podwójnie obrzydliwe bo wciąga politykę wprost do mordobicia. Parafrazując powiedzenie że feminizm kończy się gdy trzeba wnieść lodówkę na drugie piętro, kończy się tym bardziej gdy Silny z wojny polsko ruskiej pod flagą biało czerwona wreszcie zauważy anarchistów Masłowska. Mięśniaki wykluczyli do swojego stada i jest git.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Aktywistka w klatce 04.08.22, 06:03
   Droga pani aktywistko. Uważam że większość problemów z przemocą w społeczeństwie która tropi rzekomo lewica czyli mobbing , molestowania itd dałoby się rozwiązać od razu między stronami konfliktu gdyby ludzie nie byli nasączeni agresja na którą jest przyzwolenie w mediach , kulturze współcześnie do kwadratu. Ludzie się boją bo są nasączeni strachem z mediów.
   • dotera Re: Aktywistka w klatce 04.08.22, 06:11
    Gdy MMA wchodziło na rynek zakazać go chcieli chrześcijańscy republikanie. Im to przeszkadzało a nie lewicy. Czy nie jest tak że lewica lubi walczyć z przemocą która sama produkuje bo w mediach typu TVN kolejni dziennikarze oskarżeni o mobbing, jak i same te media wprowadziły wulgarne reality show do przestrzeni publicznej.

    Lewica kocha wynajdować konflikty nie żeby odkrywać przemoc tylko ja generować. Skłócić naród żeby przestał być suwerenny.
    • dotera Re: Aktywistka w klatce 04.08.22, 06:13
     I takie pytanie. Skoro występuje pani na gali prowadzonej przez faceta który nazwał feminizm choroba psychiczna może przyznała mu pani rację. Jaś kapela na terapii, pani na terapii ciągle ktoś z lewicy na terapii :-D
     • dotera Re: Aktywistka w klatce 04.08.22, 06:16
      Obydwoje też opowiadają o tym jak treningi walki dobrze im robią. Więc? Może ci łysi źli chłopcy po prostu chcą sobie dobrze zrobić, a lewica to masochisci umaralniajacy którzy projektują na innych własne zakazane pragnienia
  • dotera Re: Aktywistka w klatce 04.08.22, 06:27
   Ten wątek charytatywny walki też budzi pytania .Ok to ładnie że chce pani biednym ludziom dać na remont ubikacji. Tyle tylko że ta walka daje pani mówiąc z amerykańską hype z spodziewanymi zyskami w zasięgach internetowych, ale przede wszystkim może by było zdrowiej wziasc całą kasę dla siebie kupić sobie mieszkanie, a nie być cały czas w lewicowym masochizmie zatruwajacym innym życie i nie musiałaby pani wypisywać kłamstw że mieszkanie jest prawem. Nikt ci nie obieca tyle co lewica, a na końcu okaże się że nikt ci tyle nie zabierze co ona, zamiast po prostu pozwolić ludziom bez masochizmu bogacić na rynku
   • dotera Re: Aktywistka w klatce 04.08.22, 06:40
    Mniej mnie w lewicy przeszkadza to że jakiś ciemny chłop przyłączać się do rewolucji bo albo jego będą bić po pysku albo on będzie bił po pysku co jest logika agresji życia niż hipokryzja ideologię ciągle umoralniających i oszukujących fantazjami. Bo ich moralność nie polega na tym żeby samemu coś zrobić ze sobą tylko obwinić ciągle innych za to że oddychać chcą.
    • dotera Re: Aktywistka w klatce 04.08.22, 06:49
     Lewica lubi taki schemat...byliśmy idealistami, szlachetne pobudki ale po nasz przyszli źli ludzie. Tak się dziś wybiela Lenina trockiego że względów etnicznych a wszystko chce zwalić na Stalina. Choć ci pierwsi mordowali ile wlezie po nic a ten drugi przynajmniej zostawił po sobie silne państwo i wygrał wojnę.

     Nie drodzy państwo, to ci pierwsi są biesami. Diabłami które tylko kuszą rzekomym dobrem skłócają ludzi, żeby ci zaczęli piekło. Diabeł sam nie czyni zła on potrzebuje ludzi żeby je czynili i ci pierwsi szlachetni są biesami. Z reguły to była agenturą która miała obalić porządek w drugim kraju.
     • dotera Re: Aktywistka w klatce 04.08.22, 06:51
      Dziś jest jeden na jeden
      . Rewolucje w Rosji sponsorowali milionerzy z USA, dziś kp sponsoruje Soros tak samo. Rewolucja rosyjska była pra matka kolorowych rewolucji wiek później . Dokładnie te same mechanizmy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka