Dodaj do ulubionych

Szaleństwa panny Maji

06.08.22, 13:41
www.pudelek.pl/maja-stasko-grozi-ze-chcialaby-walczyc-w-high-league-z-magdalena-ogorek-wyobrazacie-sobie-to-6798462112393728a
Nawet nie ukrywa tego że chce przemoc wprowadzić do polityki. I jaka odważna. Wybrała sobie starsza o ponad dekadę panią na wiecznej głodówce .

Ona rzekomo wykłada literaturę. Panno Maju jakby miała pani takie sekretne życie że się pani bije po mordzie w spelunach za rogatkami miast to by nawet było ładne. Ale pani nawet się bić nie zaczęła już robi to publicznie i za kasę. Niech mi pani powie. Co te pani studia mają znaczyć. Zarobków pani nie dały wysokich żeby mieć mieszkanie a powinna być pani elita za jaką każdy lewicowiec się uważa zresztą. A o kulturze wysokiej nawet nie trzeba zapominać bo dziś zdaje się uczelnie humanistyczne produkują większych degeneratów niż poprawczaki.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Szaleństwa panny Maji 06.08.22, 13:53
   O ile walka Kapeli jako lewicowego trolo chłopca z jakimś idiota z TVP PiS , w czasach prawicowego wzmożenia napinaczy, mogła kogoś przyciągnąć bo jest można powiedzieć archetypowa, o tyle sądzę że przeceniono mocno pani zdolności marketingowe jeśli rozdaje pani po kilkadziesiąt tysięcy. Walki kobiet nigdy nie będą ciekawe z tego względu że u kobiet wynikają ze złości a nie ma tego teatru upokorzone dumy która przyciąga publike
  • dotera Re: Szaleństwa panny Maji 06.08.22, 14:08
   m.youtube.com/shorts/rF-H6CoGRJk

   Ale czy hipokryzja lewicy to coś nowego? Najpierw walczyly z tradycyjną męskości, dziś chcą tradycyjnej męskości i znów mężczyzna winny. Może za tysiąc lat przyjdzie refleksja że dla nich zawsze mężczyzna będzie winny jeśli nie stworzy im raju na ziemi.
   • dotera Re: Szaleństwa panny Maji 06.08.22, 14:11
    Chcą raju ale jak raj jest to koniecznie chcą go opuścić. A wszystko dopóty dopóki mężczyzna nie zajmie się tylko swoją natura nieraz wbrew kobiecie. Wtedy dopiero raptem chcą za nimi iść
    • dotera Re: Szaleństwa panny Maji 06.08.22, 14:19
     Mężczyzna nie powinien słuchać kobiety i nie powinien też nic od niej wymagać. Tylko robić swoje niezależnie od kobiety. W Polsce lewicowi słuchają kobiety w stu procentach, a prawicowi chca wymusić cnoty niewieście. I kobiety są sfrustrowane. Relacje są sprawa kobiet. Sprawa mężczyzn jest bycie w drodze przed siebie
     • dotera Re: Szaleństwa panny Maji 06.08.22, 14:35
      Kobiecość jest cykliczna i przypieczętowaniem tego są jej cykle owulacyjne. Gdy facet idzie posłusznie za kobieta będzie się kręcił w kółko. Ta raz chce tego później to ja rozczarowuje później znów tego co wcześniej. Koło sansary.

      Mężczyzna zaś sam z siebie jest nikim. Zaistnieje tylko każdorazowo w momencie gdy będzie wykraczał to kim jest. Ma do wyboru leżenie z morda w błocie i dużą część płci podda się sile ciążenia. Kobiety przed nią ratuje ich moment pędu obrotowy. a drugim wyborem jest wstawanie z kolan coraz bardziej w górę.
  • dotera Re: Szaleństwa panny Maji 06.08.22, 16:29
   Ja ja krytykuje nie dlatego że pokochała mordobicie. Tylko za to ze swoim czynem razem z Kapela sprowadziły patogale do potęgi patologii wprowadzając tam politykę.

   O ile sporty walki są wspaniałą sprawa, MMA już wyzbywając się całej otoczki szacunku zaczęły sprzedawać przemoc marketingowo, to oni już zrobili z tego szambo do kwadratu wprowadzając politykę. I aspirują cały czas do bycia elita intelektualną i są nią jak Kapela poetą majac problem z wyslowieniem się nieustanny. I to jest coś istotnego. Bo to właśnie na całym globie lewica zrobiła z uczelniami zamieniając kulturę wysoka w syf na poziomie zarówno teorii jak i praktyki.
  • dotera Re: Szaleństwa panny Maji 07.08.22, 13:40
   www.pudelek.pl/paulina-mlynarska-w-mocnych-slowach-podsumowuje-ostatni-wywiad-boguslawa-lindy-rzygnales-pan-gadka-z-lat-90-6798777553472000a

   Wedle Młynarskiej każda męska wada jest efektem patriarchatu. Także Piotruś pan. Nie proszę pani. Piotruś pan to typowe zjawisko matriarchalnych domów drobnomieszczańskich. Patrz model Moralność Pani Dulskiej. Który to model został sprowadzony do absurdu gdy został pogłębiony przez feminizm pokolenia baby boomers z agresją wobec męskości.

   Mężczyźni późno dojrzewają nie dlatego bo jest patriarchat tylko dokładnie odwrotnie bo został zlikwidowany. Patriarchat tak naprawdę był w feudalizmie i jego resztkach umierających w 19 wieku. Mówienie po wojnie o patriarchacie jest smieszne
   • dotera Re: Szaleństwa panny Maji 07.08.22, 13:43
    Kapitalizm nie jest patriarchalny. On burzył patriarchat. Kapitalizm jesli jest męski to nie patriarchalny tylko psychotycznych facetow jak wilk z walki street. Dlatego feminizm sam pod sobą dołki kopie bo wychowuje swoich synów na ofiary tych psychopatów.
    • dotera Re: Szaleństwa panny Maji 07.08.22, 13:49
     Ta walka z patriarchatem przez lewicę to cyniczne sklocanie nastolatków z rodzicami i uwodzenie ich kłamstwami pop kultury. I robią to ludzie którzy między sobą mają skrajnie patriarchalne wartości. Zamienić cudze córki w panienkę do zaliczenia, syna w narkomana , jeszcze nie tylko na tym zarobić show biznesem ale jeszcze tym samym pozbyć się konkurencji i przejąć władzę.
     • dotera Re: Szaleństwa panny Maji 07.08.22, 13:59
      Gdyby to co wymienił Linda robi młodzi chłopcy i młodzi mężczyźni, a nie byli mamieni przez pop kulturę seksem jako sensem życia i poczuciem winy, byliby mężczyznami dojrzałymi. Niestety narcystyczne drobnomieszczanskie matki , nieobecni ojcowie podobnie upokorzeni i pop kultura mają inne zdanie.
      • dotera Re: Szaleństwa panny Maji 07.08.22, 14:04
       Dziś kultura zarówno uwodzi młode kobiety jak jednocześnie przejmuje ich gniew gdy poczują się wykorzystane przez kulturę.

       Pani Młynarska. To o co się pani gniewa to wprost utrata patriarchatu. Patriarcha znaczy ojciec
       • dotera Re: Szaleństwa panny Maji 07.08.22, 14:25
        Słabi mężczyźni są pochodna dokładnie tego samego co współcześnie dało młodym kobietom poczucie siły. tylko bycie młoda dziewczyna mija. I jest rozczarowanie i szloch #metoo. A skoro mężczyźni nie byli w stanie dojrzeć jako młodzi dojrzewają w wieku średnim.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka