Dodaj do ulubionych

Pedagogika wstydu w Rosji

11.08.22, 06:06
m.youtube.com/watch?v=QN9Mcx_eNtU
Liberałowie zawyli z bólu. Chłopak z dredami zaśpiewał patriotyczna pieśń ku pokrzepieniu serc. Sobczak zniesmaczona.

Ciekawe zjawisko. W Rosji i w Polsce nadnacja zajmuje się pedagogika wstydu. Na Ukrainie jest bardzo patriotyczna , rządzi i wysyła na wojnę. Dobór narzędzi wedle sytuacji, ale cel zawsze ten sam.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Pedagogika wstydu w Rosji 11.08.22, 09:42
      Ciekawi mnie ta kwestia hejtu na wszystko co rosyjskie. Wydaje mi się że świadczy o tym że wiedza ze z Wschodem zaczynają przegrywac i jest grą maksymalnie na zimna wojnę i izolacjonizm. Bowiem ten hejt powoduje odradzanie się narodu rosyjskiego. Gdy upadała komuna odwrotnie byli bardzo grzeczni dla Rosjan . USA chce odciąć Europę od wschodu za wszelką cenę i o to tylko wykrwawiają się Ukraińcy. Czyli wiedzą że globalnie przegrywają a jak imperator przegrywa już nie buduje ideologii globalnej tylko buduje mury .
      • dotera Re: Pedagogika wstydu w Rosji 11.08.22, 09:46
        Tym hejtem w zasadzie porzucili swoje przyczółki w Rosji czyli wielkomiejskich liberałów . Dlatego wielu uciekło za granicę, głównie do Izraela oczywiście już w pierwszym dniu wojny.
        • dotera Re: Pedagogika wstydu w Rosji 11.08.22, 09:51
          Sankcje w zasadzie są autosankcjami. I zachodzi pytanie kto w zasadzie przegrywa. Mówią że Rosja a ja widzę że Zachód się właśnie kończy . Zaś sojusze wschodu w postaci BRICSU będą trwalsze niż zachodnie
          • dotera Re: Pedagogika wstydu w Rosji 11.08.22, 09:57
            I wszystko się właśnie potknęło o pedagogikę wstydu. Udało się to globalistom z krajami Europy wschodniej i w swej chciwości myśleli że rozegrają tak samo Chiny Indie. Okazało się że z innymi cywilizacjami sztuczki dziadka Sorosa nie działają i odwróciły się przeciwko nim. Tylko pomogli zbudować siłę Chin myśląc że przejmą je kulturowo i politycznie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka