Dodaj do ulubionych

Przyznano że antydepresanty to klamstwo

12.08.22, 09:01
m.youtube.com/watch?v=aVSogil0Vao

Już kilka lat temu czytałem że najbardziej prestiżowe uniwersytety to przyznały.
Pamiętam jak powiedziałem mamie że mam brać a ta że mnie wykończą psychotropami. Wtedy byłem pełen wiary i nadzieji. Załatwili mnie od startu.

Z czasem zrozumiałem że wszystko w tym chorym świecie współczesnym jest cynicznym kłamstwem wykańczającym ludzi. A to czego się wstydzę w życiu najbardziej to gdy byłem przeciwko rodzicom, bo tak społeczną moda nakazywała.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Przyznano że antydepresanty to klamstwo 12.08.22, 09:06
   Żyjemy dziś w świecie satanizmu. Oficjalna idelogia to robi wprost. Diabeł oznacza dzielić. Diabeł podsyca narcyzm żeby dzielić. Ale i coraz częściej otwarcie satanizm wsprost przestaje się ukrywać. Uroczystości z głowami państw na których są spektakle okultystyczne . Zarejestrowany kościół szatana. W pop kulturze non stop wprowadzane te wątki od lat 60tych.
  • dotera Re: Przyznano że antydepresanty to klamstwo 12.08.22, 09:15
   Oświecenie krytykowało religie a samo stworzyło coś o wiele groźniejszego z tych samych powodów które krytykowało. Dało autorytet ludziom w fartuchach i innych mundurach. nazizm był dzieckiem rozwiniętego przemysłu niemieckiego i podobnie współcześnie władze autorytetu dostali ludzie w fartuchach nauki którzy po prostu muszą sprzedać produkt . Nie masz się kierować swoim poznaniem masz robić to co autorytet ci powie obiecujący zbawienie z komunia z pastylka.
   • dotera Re: Przyznano że antydepresanty to klamstwo 12.08.22, 09:18
    Jaka jest różnica między teorią spiskowa a prawda? W polityce rok. W nauce dekada.
  • dotera Re: Przyznano że antydepresanty to klamstwo 12.08.22, 09:32
   Długo mi zajęło zrozumienie że wszystko jest dokładnie odwrotnie niż pieprzy psychologia i psychiatria. A oni cynicznie kłamią . Gdybym w młodości to wiedział naprawilbym się w rok. Niestety całą współczesna kultura to jedno wielkie molestowanie i kłamstwo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka