Dodaj do ulubionych

Podręcznik do historii Roszkowskiego

17.08.22, 08:54
Jest problemem dokładnie takim samym jak wszystkie podręczniki które chcą nam sprzedać ideologię , która pokaże kto zły i w kogo strzelać.

Pan Roszkowski chce pokazać kłamstwo kontrkultury lat 60tych. Abstrachuje już od tego że jego środowisko polityczne obiektywnie jest tym samym nawet jeśli subiektywnie przeciwnym. Czego symbolem jest kariera ich idola Orbana. Najpierw na garnuszku Sorosa, później przeciwko niemu. Wy różnicie się tylko tym że nie mieliście drugiej fazy realnie, tylko formalnie się pobudzanie. W kwestii każdej politycznej realizujecie jego interesy, wierząc że nie. Tak jak Azow wierzyl że realizuje inne interesy niż ich prezydent i skończył zagnany do nory przy aplauzie prezydenta heh.

Ale teraz wracając do podręcznika. Szkoła nie powinna sprzedawać krytyki ideologii tylko zdolność do krytyki a to zupełnie coś przeciwstawnego.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Podręcznik do historii Roszkowskiego 17.08.22, 09:01
   Starcy chcą uczyć młodości tego co zrozumieli a tylko tym samym nakazują im walczyć na swoich przegranych dawno wojnach. A to czego powinni uczyć to wolności i metody jej zrozumienia. Treści życia już młodzian sam ma przeżyć. A nie dostać przeżute życie starca łaskawie.
  • dotera Re: Podręcznik do historii Roszkowskiego 17.08.22, 09:12
   Krytyczni krytycy lubią liczbę dwa. Tamto to kłamstwo, teraz jestem w prawdzie. A powinni liczbę trzy jak w strategicznej grze w szachy nowym ruchem nie tylko uciec ale przewidzieć nowe zagrozenia
  • dotera Re: Podręcznik do historii Roszkowskiego 18.08.22, 13:34
   Władza ciągle chce nam narzucić absurdalne tożsamości, które przyjmujemy po to tylko by było ich niewolnikami. Dziś polityka już o niczym nie jest jak tylko o brandzlowaniu się tożsamościami które jednym mają dać drogę do tronu a innym odebrać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka