Dodaj do ulubionych

Śmierć córki Dugina

21.08.22, 12:07
Karma, zemsta czy coś groźniejszego dla świata.

Obawiam się że jak sprawa się rozszerzy personalnie na wybijanie członków rodziny wojna rozszerzy się w sposób nieprzewidywalny. Dziś zabija córkę kogoś, jutro ruscy zrównają z ziemią dzielnice rządowa w Kijowie itd itd
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Śmierć córki Dugina 21.08.22, 12:14
      Obawiam się tego. Odczytuje to jako walkę psychologiczna, której celem jest sprowokowanie irracjonalnych działań Putina. Zbiega się śmierć córki Dugina z atakami na Krym. Nie jest to ofensywa na Krym tylko działania psychologiczne mające sprowokować. Ukraina wie że przegra i chcę wciągnąć świat w wojnę.
    • dotera Re: Śmierć córki Dugina 21.08.22, 12:19
      Na początku wojny w donbasie sądziłem że zaczną się takie ataki. Przecież to dziwne że Strlejkow gdzieś sobie po Moskwie chodzi po której chodzi dziesiątki , a może setki tysięcy Ukraińców. I nic nie było przez blisko dekadę. Aż do teraz
      • dotera Re: Śmierć córki Dugina 21.08.22, 12:35
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28812643,zelenski-ostrzega-ukraincow-przed-swietem-rosja-moze-zrobic.html#do_t=37&do_g=5&do_s=A&do_w=60&do_v=309&do_st=RS&do_sid=718&do_a=718&s=BoxNewsMT
        Słowa Żeleńskiego to potwierdzają. Oni czekają żeby Rosja zrobiła coś okrutnego
    • dotera Re: Śmierć córki Dugina 21.08.22, 15:34
      Ciekawe są reakcje Rosjan. Chyba nie ma nigdzie takiego narodu który wierzyłby w karmę jak oni. Nie wiem czy w krajach religii dharmicznych tak nawet jest, bo jak czytam hindusów mentalność albo zachodnia albo twardogłowy. Dla Rosjan to żywa rzeczywistość. U nich programy o magii biją rekordy które na zachodzie pół sezonu nie wytrzymaly
      • dotera Re: Śmierć córki Dugina 21.08.22, 15:43
        Był słynny przebój kinowy rosyjski Metro.

I tam jest taka zaskakująca scena kulturowa, gdy matka dowiaduje się że córka może być w metrze w czasie katastrofy. Wpada w szloch i mówi Boże, nie życzyłam tego. Oni wierzą w prawo przyciągania na maksa.

I osobiście podejrzewam że mogą mieć rację.
    • dotera Re: Śmierć córki Dugina 21.08.22, 18:28
      A tych wszystkich którzy mówią że zabicie córki Dugina to wina tatusia spytam czy jakby zabito dzieci wszystkich tych którzy gardlowali za wojna w Iraku też by uznano to za sprawiedliwość. U nas tylko lista długa. Manifest neokonserwatystów z interwencjami USA militarnymi na całym świecie to nowy mein kampf globalizmu.

Manifest Dugina to samostanowienie Rosji niezależnie od globalizmu. Euroazjatyzm nie znaczy że mają zająć Europę jak nam się bzdury opowiada tylko że Rosja pokojowo współpracuje z Europą bez wpieprzania się między nich Amerykanów.
      • dotera Re: Śmierć córki Dugina 22.08.22, 00:28
        Jego osoba jest do tego absurdalnie wyolbrzymiana. On od dawna nie ma żadnych związków z Kremlem, nie bardzo też rozumiem na czym miałoby polegać jego bycie mózgiem Kremla. Jeśli filozof pisze o geopolityce to oni naprawdę nie mają od niej specjalistów w instytucjach rządowych?

W zeszłym roku go posłuchałem na Youtube kilka razy i byłem zaskoczony z kogo oni robią demonicznego Rasputina. Równie dobrze można wystrzelać trzy czwarte wykładowców akademickich, dziennikarzy od Kaliforni po Bug.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka