Dodaj do ulubionych

Namierzenie zamachowców nie musi być trudne

23.08.22, 14:56
Teraz wszędzie są kamery, internet, komorki. Jak już wiedzą który samochodów wybuch to znajdą kto się przy nim kręcił. Dziś zbrodnie doskonale to tylko dla tych którzy mają monopol na sadzenie co jest zbrodnia.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Namierzenie zamachowców nie musi być trudne 23.08.22, 15:07
   Podaje się absurdalne argumentacje że Ukraińcy nie wiedzą kto to Dugin. Przecież nie zrobiono tego zamachu ku pokrzepieniu serc. Ważne że świat i elity rosyjskie wiedziały kto to jest. Współgra to z atakami na Krym całkowicie. Chcą wprowadzić panikę w ośrodkach decyzyjnych.
   • dotera Re: Namierzenie zamachowców nie musi być trudne 23.08.22, 15:16
    Ludzie rządzący Ukraina przecież nie siedzą w Kijowie. Oni mają tam tylko swoje interesy więc będą kazać walczyć za nie za wszelką cenę. I w obecnej sytuacji gdy Europa ma w dupie wojnę, Rosja wcale nie pada gospodarczo i zdobywa terytoria powolutku jedyna dla nich szansa obrony jest wciągnięcie innych w wojnę, np przez sprowokowanie Rosjan do bardzo spektakularnych krwawych akcji
  • dotera Re: Namierzenie zamachowców nie musi być trudne 23.08.22, 15:41
   Zaś zamach ze strony rosyjskiej jest nieprawdopodobny z tego względu że nie ma potrzeby uzasadniać wojny, a do tego mogą służyć autozamachy, zaś w obecnej sytuacji tylko może zasiać strach, obniżyć morale gdy wojna jest przydługa. Na to właśnie jest obliczony. wtargneli na Krym i do Moskwy.
   • dotera Re: Namierzenie zamachowców nie musi być trudne 23.08.22, 15:53
    Cały czas się przedstawia Dugina jak taliba nawołującego do wojny.

    Mam pytanie kto rozpoczął teksty w czasie zamachu stanu na Majdanie typu Moskalaku na guliaku. I podobne o rezaniu Moskali. Jakie było konkretne ich uzasadnienie gdy na Ukrainie mieszkają dwa narody? Czemu zamach stanu jest legalnym głosem ludu, czemu palenie ludzi w Odessie jest legalnym głosem ludu a analogiczne pełne place Rosjan w Charkowie, Doniecku to ruskie podludzie?

    Wojnę rozpoczął zachód Ukrainy i dał dla niej pole Putinowi. I po to Jankesi prowokowali majdan żeby Putin wszedł na Ukrainę. Odciąć Rosję od Europy. Oni nawet nie potrzebują Ukrainy do interesów, chyba że rozkradać ziemię jak Niemcy wywożący czarnoziemy pociągami z Ukrainy.
    • dotera Re: Namierzenie zamachowców nie musi być trudne 23.08.22, 15:57
     Od pomarańczowej rewolucji minęło 18lat. To epoka, niektóre kraje w takim okresie z biedy stają się krajami dobrobytu. Gdzie więc to wejście Ukrainy do zachodu skoro oni tylko się cofają . Wykorzystuje się ich tylko cynicznie żeby gineli przeciwko swoim interesom w dodatku
  • dotera Re: Namierzenie zamachowców nie musi być trudne 24.08.22, 12:18
   To że oni namierzyli szybko nie wydaje mi się podejrzane. Ale budzi jednak wątpliwość to że przekroczyła dwa razy granice a Rosjanie rzekomo przejęli spisek całego azowu i na jego podstawie ustalili jej tożsamość. Czemu jeśli mieli cały Azow rozpracowany pozwalali im bez problemu wjeżdżać i wyjeżdżać na granicy.
   • dotera Re: Namierzenie zamachowców nie musi być trudne 24.08.22, 12:22
    Teraz sobie przypominam że wczoraj coś słuchałem o rozbudowanej strukturze azowu. Pewnie tłumaczyli czemu nie namierzyli jej. Ale co ma być skomplikowane w liście nazwisk w czasach informatyki
    • dotera Re: Namierzenie zamachowców nie musi być trudne 24.08.22, 12:38
     Jednak nie wierzę w autozamach na swoich z kręgu elit władzy. Akurat propagandzistów potrzebują a propagandziści nigdy nie cieszą się społeczną miłością, więc ich zabicie, które zawsze jest mokra robota i od ręki się nie robi jak może nam się wydawać wychowanych na filmach, nie spotka się z wywołaniem odpowiedniego morale wsrod ludu. Za zamachem jest chęć zastraszania władzy.
  • dotera Re: Namierzenie zamachowców nie musi być trudne 25.08.22, 12:12
   W rosyjskim necie wskazuje się wątki osobistej zawiści.

   Dugin współpracował przed Majdanem z nacjonalistami ukraińskimi. W czasie Majdanu wszystko pękło. Oni przeszli do azowa. I byli to ludzie zazdroszczacy pozycji Dugina, debatujacego z intelektualistami zachodnimi. A skoro pani z azowa namierzona , więc możliwe że taki powód doboru celu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka