Dodaj do ulubionych

Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym

25.08.22, 15:58
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28829492,franciszek-byl-nadzieja-na-odnowe-kosciola-a-stal-sie-pozytecznym.html#s=BoxOpMT
Tylko zwykłą........

GW było za wojna w Iraku, GW jest za pchaniem Ukrainy na wojnę , GW jest za wszystkim co chce Robert Kagan z żonka . Która jaka ma teraz funkcje?

Oczywiście że sprzedawanie Ukrainie broni jest czystym złem . Pcha się obywateli upadłego państwa na śmierć . Chcesz pomóc? Jedz tam z własną bronią i walcz. A nie sprzedawaj pod zastaw późniejszego bankructwa i mogiły . Już USA wspierała Afganistan, Kurdów i najróżniejszych nieszczęśników wykrwawiają tych się których porzuciło.

Papież dobrze wie jaki obrzydliwy proceder się tam rozgrywa. Pchanie upadłego kraju na wojnę w interesie USA który chce odciąć Rosję od Europy
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 16:04
   Wojna nie rozpoczęła się od napaści Putina od czapy

   Zaczęła się od zamachu stanu przygotowywanego przez USA patrz słowa pani Nuland FUCK EU i 3mld dolarach zainwestowanych w rewolucje. Zaczęła się od obalenia w wieloetnicznym kraju legalnie wybranego prezydenta i gdy obywatele rosyjscy zrobili analogiczny antymajdan uznanie ich za podludzi łącznie ze spaleniem w Odessie co hw zignorowało. Dotąd nie wskazano winnych choć wszyscy na zdjęciach widzieli twarze zbrodniarzy. O chacie w Jedwabnem czytamy dekadę, o ludobójstwie wołynskim GW nie ma życzenia, Michnik mówil że zostawmy ten bunt chłopski, a o palonych ludziach w Odessie pomilczmy.
   • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 16:10
    Nawet ten majdan był kłamstwem.

    Nikt nie ustalił winnych podobnie jak w Odessie choć bo to wówczas centrum zatłoczone świata i nie ma żadnych zdjęć z zdarzeń . Cały czas inscenizacje prawdopodobnie całkiem jak w Bucze. Bo w tej małej wiosce sami Ukraińcy pokazali film po wejściu rano i miejscowi spokojni nic nie mówili, a dopiero wieczorem raptem trupy leżą na ulicy , a co się w takiej wiosce dzieje to każdy wie na drugim końcu po minucie . Bucze Butcher. Tak pasowało PR owcom. Kliczko chyba stał przy trupie na ulicy po trzech dniach . Serio ruscy nie mieli co robić tylko sami wycofać się i zostawić trupy , w dodatku tak absurdalnie leżące na wiejskiej drodze że nijak nie można się domyślić logiki zdarzeń.
    • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 16:58
     Leżą na wiejskiej drodze w czasie wojny ciała na całej długości, a nawet rowerzysta przypadkowo jadący w czasie egzekucji. Gdzie oni szli ?skąd tyle ciał w odległości pewnej od siebie? W czasach pokoju nie widziałem tyle na drogach wiejskich. I jedyne uzasadnienie widzę w hollywoodzkim talencie. Potrzebny był ruchomy kadr odpowiednio długo trwający mijanych ciał
     • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 17:03
      To nie były ciała które się rozbiegły. To nie były ciała roztrzelane w domostwach. Tylko nie wiadomo czemu nagle ruch jakby z kościoła wracali i rozstrzelani jak rowerzysta z zaskoczenia
      • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 18:20
       Zwłaszcza że miały z tyłu związane ręce. Opaskami białymi, sugerującymi może współpracę z Rosjanami?
  • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 16:19
   Nawet pochylenie się nad losem zabitej kobiety w zamachu jest złem?

   Mam takie pytanie. A co będzie jeśli ustala nazwiska wszystkich którzy analogicznie byli za wojna w Iraku jak ona i ojciec za wejściem na Ukrainę i stworzy się listy proskrypcyjne gardlujacych za wojna? Niczym ideolog euroazjatyzmu nie różni się tu od ideologa neokonserwatyzmu. Oprócz tego że USA wpycha się na drugi koniec świata z wojna a Rosją trzyma swoich granic wokół których chce USA stawiać bazy NATO które są dla niej zagrożeniem
  • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 16:26
   Na Ukrainie ginie o wiele mniej cywili niż w Iraku i Syrii. Jakoś płaczu nad cywilami nie było gdy destabilizować sie region, doprowadzając do terroryzmu. jakos nie było zrozumienia dla islamskich chłopców zabijających ludzi z kraju którzy napadli na ich kraj.
  • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 16:32
   Ukraińców oszukuje się sprzedajnymi opłacanymi ich elitami. Minęło 18 lat od pomarańczowej rewolucji. 10 lat od niej do majdanu. Jak przybliżyli się do zachodu?

   Eu nie inwestuje nawet na polskiej ścianie wschodniej a będzie zapewne w Ługańsku tysiące km dalej na wyludniajacej się ziemi obecnie bez młodych. Mami się ich perkalikami, coca cola i dżinsami żeby się wykrwawiali. Nie ma żadnego uzasadnienia ekonomicznego dla nich w eu. Można było myśleć o strefie pośredniej między Rosją i zachodem, bez ich wchodzenia do NATO, tylko robiono wszystko żeby to zepsuć doprowadzając do konfliktów wewnętrznych.
   • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 16:37
    Ile kasy zainwestował we wrogie Chiny z komunistycznym rządem a ile w Ukrainę heh. W te pierwsze malutki swój przemysł budując ich potęgę. Jak można być tak zakłamaną ......
    • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 16:40
     Nie malutki tylko calutki.

     A co było powodem majdanu?

     Chiny ogłosiły budowę w tym samym roku Nowego Jedwabnego Szlaku. Łącząc eu z Chinami. I USA postanowiły odciąć Rosję doprowadzając do wojny. jedyny powód majdanu i wojny.

     Można było za pół roku odsunąć legalnie Janukowicza do czego się zobowiązał w obecności naszego ministra spraw zagranicznych. Ale tej samej nocy pani Nuland krzyczała że trzeba go obalić i fuck eu które nie wyrazi zgody
     • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 16:47
      Jakież to straszne że szef katolików nie chce wyrażać interesów neokonow czyli żydów dogadanych z częścią jastrzębi protestanckich. Trzeba więc obalić kościół k w imię lewicowych ideałów.
  • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 17:21
   Już nie będę wymieniał istoty nowych elit. Działań nacjonalistów, więźniów politycznych. U nas płaczą że nacjonalizm u władzy a tam tłumacza Azow czystych hitlerowców. Są artykuły na temat.

   Ale wspomnę o zmianie prezydenta


   Wcześniejszy związany z twardogłowa prawica podpisał porozumienia mińskie. Jedyne co chciała Rosja to wypełniać porozumienia mińskie i nie byłoby wojny.

   Sami Ukraińcy pogonili Poproszenke i wybrali prezydenta który miał łagodzić spory. Tego oczekiwali. To obiecywał. Twardogłowy podpisał porozumienia mińskie a ten ugodowy nie mając tym samym zawodowych patriotów na głowie mógł realizować je po prostu. On je złamał i dążył dodatkowo do wejścia do NATO.

   O czym rozmawiamy?
   • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 17:27
    Gdyby Papież Franciszek dziś powiedział że przeciwstawia się satanizmowi powiedziałbym że zrozumieniem że to prawda. Nawet wprost nominalnie. Oficjalnie zarejestrowany kościół satanistyczny w USA wspierał batalion Azow. Ale nawet bez takich jasełek mamy tu do czynienia z czystym satanizmem zza wielkiej wody.
    • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 18:02
     Są dwa rodzaje lewic. I to wybija gdy mówi się o lewicowości Franciszka.

     Myślę że zawsze był podział między zwyklymi ludźmi którzy dali się nabierać na lewicowe iluzje a lewica trockistowska. Ta druga wyraża GW. I ona wprost przemalował się na neokonserwatyzm, a niegdyś była bolszewizmem . Majdan i kolorowe rewolucje to niegdyś ten sam mechanizm rewolucji lutowej i październikowej. Jedyny cel trockizmu oddać świat we władzę światowego kapitału dzięki robotnikom obalającym dla nich władzę państw narodowych. Wprost po obaleniu cara wprowadzono NEP czyli korporacyjny kapitalizm i USA było w ZSRR. To lewica szatana. Skłócić wszystkich, zawsze odrazy wchodzą z rewolucja seksualna. U druga lewica bardziej zrozumiałe dla wszystkich ludzi to narodowowyzwoleńcza z państwami wyrażającymi interesy robotników. Nie koniecznie obalającą kapitał . Trockisci jej nienawidzą zoologicznie
  • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 18:14
   A jeszcze takie pytanie. Turcja wlazła bezprawnie na terytorium Syrii.odciela sobie część.

   Czemu słyszę codziennie o Rosji i nic o Turcji? Dokładnie ten sam proceder. Ile można słuchać tej hipokryzji i zamykania ludziom ust. Znów trockizm buduje zakłamany totalitaryzm
  • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 18:54
   Podsumowując. Celem tej wojny nie jest nawet przeciągnięcie Ukrainy w strefę zachodu. To nie wojna trzydziestoletnia która zmieniając wiarę muszą odkupić krwią. Celem jest odcięcie Rosji od Eu które idzie pod skrzydła USA które widzi że przegrywa globalnie. Ukraina jest spisana na straty , o i nawet nie walczą o nią żeby ją ekonomicznie doić.
   • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 25.08.22, 19:10
    A ironia polega na tym, że o ile Rosja nie koniecznie chce być odcięta od eu o tyle jak najbardziej chce być w sojuszu antyamerykańskie z największymi państwami na całym globie. I już są świadectwa że jest to jej na rękę. Ofiarą wojny będzie Ukraina, po niej my, i straci eu. Rosja wyjdzie na swoje.
  • dotera Re: Pan nawet nie jesteś idiotą uzytecznym 26.08.22, 10:01
   Ciekawa ilustracja jest Pink Floyd

   Najpierw krytykowali politykę wobec Ukrainy. Później ich chyba zastraszono i zrobili podkład muzyczny pod nacjonalistyczna pieśń banderowska, który to aranż przypominał granie do kotleta. A obecnie znów Waters w BBC atakował politykę zachodu . Ciekawi mnie ta piosenka w tym. Jak dziś poprawność polityczna jest silna i manipulacyjna że się wbrew sobie ugięli w pewnym momencie. I to w Anglii. Tam nikt ich nie ruszy. U nas możesz być zaszczuty na amen a i zostać pobity

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka