Dodaj do ulubionych

Ludzie mnie nie rozumieja

01.09.22, 00:39
W dyskusjach , bo większość ludzi porusza się na poziomie deklarowanych wartości a nie logicznych wniosków. Nie mówię że jestem mistrzem logiki, ale że mój sposób myślenia bardziej jej dotyczy niż zadeklarowania wartości. Ja wszystko relatywizuje widząc grę przeciwieństw we wszechświecie w którym dzisiaj deklarowane wartości jutro okazuje się że powodują przeciwne skutki. A ludzie chcą widzieć tylko uzasadnienie swoich wartości.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Ludzie mnie nie rozumieja 01.09.22, 00:48
      Jakiś czas temu zauważyłem że mój ubiór jest pełen sprzeczności. Całkowicie nieintencjonalnie. Zbieg okoliczności, traf losu, nieważne. Nie przywiązuje wagi do ubioru. Ze mam w swoim obrazie zarówno elementy z którymi mógłbym pójść na manifestacje prawicowa i lewicowa połączone w absurdalna sprzeczność która rozbawia ludzi. I pomyślałem że to właśnie duch świata tak mnie ubrał bo jestem dokładnie jednym i drugim. Nie że po środku. Tylko gra przeciwieństw które się w siebie przenikają. Nigdy nie byłem zaangażowany politycznie, choć polityka jakoś mnie naznaczają i w swoim życiu miałem okresy zrozumienia dla dokładnie każdej ideologii od skrajnej lewicy do naziolstwa. Od liberalizmu do teokracji itd nie że wyznawca się stałem, tylko zrozumienia.
      • dotera Re: Ludzie mnie nie rozumieja 01.09.22, 01:43
        m.youtube.com/watch?v=Q-EJgVu5KMo

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka