Dodaj do ulubionych

Brzuch Ostaszewskiej i Lewandowskiej

08.09.22, 10:37
www.plotek.pl/plotek/7,154063,28882370,maja-ostaszewska-chwali-sie-forma-po-treningu-pokazala-brzuch.html

www.pudelek.pl/anna-lewandowska-kibicuje-robertowi-odslaniajac-na-trybunach-wyrzezbiony-brzuch-zdjecia-6810099319335552g

Kolejny przykład że fitness szkodzi. Ostaszewska ćwiczy tyle ile da radę w swoim wieku i ma ładny brzuch. Lewandowska nie dość że nie ma talii to jeszcze go rozbudowuje jakby była osłem towarowym.

W fitnesie widzę że ludzie mają lepsze sylwetki do pół roku ćwiczeń i później już tylko coraz gorzej.

Człowiek może w nieskończoność rozwijać się umysłowo, ale w sferze cielesnej czy to kondycja czy to przyjemność cielesną dobrze znać umiar. Bo inaczej jest to eksploatowanie bardzo ograniczonej dziedziny
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Brzuch Ostaszewskiej i Lewandowskiej 12.09.22, 13:30
      Słynny taniec Lewandowskiej z gwizdkiem.

Niedawno się dowiedziałem że ona ma 200mln co mnie oszołomiło że celebrytka tyle może zarobic. Zadziwia mnie że można odnieść duży sukces, i zachowywać się jak drętwa pozerka w wieku gdzieś tak 20letnim. Myślałem że sukces nawet jeśli może wydobyć także źle cechy ma jeden plus że daje już przestrzeń dla bycia sobą.
      • dotera Re: Brzuch Ostaszewskiej i Lewandowskiej 12.09.22, 13:35
        Ten jej taniec już raz widzialem. Na początku teledysku rosyjskiej wersji its my life.

Ona jest kwadratowa od tego fitnesu. Ciągle wykonuje tylko ruchy w tej samej sztywnej płaszczyźnie z usztywnionym brzuchem rozwiniętym monstrualnie. Powinna na jakieś zajęcia tańca się zapisać, ale nie na tej zasadzie jak ten jej wyuczony, bo widać że ta sztywność wyuczyła tylko taki który ją skontaktuje z uczuciami ciała.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka