Dodaj do ulubionych

Czesi to poczatek

10.09.22, 07:38
Nie śledzę mediów ale ponoć ich sto tysięczna manifestacja została zignorowana. Ludzie nie chcą polityki wobec Ukrainy. I to wybuchnie w całej Europie i USA w przeciągu kilku lat. Pisałem że spodziewam się nowej wiosny ludów. Wzrost le Pen, wzrost Trumpa. Od kilku dekad jest cały czas polityka elit przeciwko narodom, które zostały rozegrane mediami i to się robi coraz bardziej absurdalne. Oni uważają że już każdą decyzję mogą przepchnąć manipulacjami medialnymi i są w tym coraz bardziej odkryci w swojej pysze.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Czesi to poczatek 10.09.22, 07:42
   W Polsce robi się zasiedlanie Ukraińcami. Granice Polski niedługo może przekroczyć już 10mln Ukraińców. Na to samo szczepienie idzie polska rodzina przyjmująca i ukraińska z dziećmi Polacy płacą oni nie. A całkiem możliwe że oni jeszcze wynajmują swoje mieszkania na zachodzie Ukrainy.
   • dotera Re: Czesi to poczatek 10.09.22, 07:49
    Dlatego sądzę że Trumpa wrabiali z tymi papierami. Dziś rządzą ludzie zdeterminowani do wszystkiego którzy zauważyli że narody przestały im całkowicie wierzyć i albo docisną do końca ze swoją agenda albo mogą mieć problemy. Obserwuję coraz większy psychotyzm elit. Propaganda zaczyna przypominać czasy totalitaryzmow
  • dotera Re: Czesi to poczatek 10.09.22, 07:57
   Polacy do tego nie rozumieją zupełnie że Ukraińcy z zachodniej uważają się za lepszych , do tego duża część Ukraińców uważa za ofiarę zachodu z wojna i tu nikt żadnej wdzięczności nie zamierza wyrażać . Już to ludzie na zachodzie zauważyli nawet.
   • dotera Re: Czesi to poczatek 10.09.22, 08:02
    Dobrego zdziwienie że są bogaci. To że u nas PKB jest wielokrotnie wyższy nie znaczy że tak Polacy są bogaci tylko że więcej wymieniają z zachodem . Owszem u nas będzie więcej ludzi stać na iPhony i audi nowe. Ale to nie los przeciętnego Polaka. W życiu bezpośredniej konsumpcji ludzie z krajów bogatych i biednych mają o wiele mniejsze dysproporcje niż się ludziom wydaje .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka