Dodaj do ulubionych

Monarchia i perwersyjny spryt angoli

15.09.22, 08:11
Od nich zaczęła się rewolucja liberalna. Prawdopodobnie oni stali za najróżniejszymi rewoltami na kontynencie także tymi po których upadały najróżniejsze monarchie. Ale swoją monarchie pozostawili i cały świat ma się do niej modlić .
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Monarchia i perwersyjny spryt angoli 15.09.22, 08:18
   Dzisiaj schemat angielskiej polityki mamy całkowicie ujawniony do końca na Ukrainie. Zamach stanu inspirowany przez nich i dziwnym trafem jak w rewolucji bolszewickiej, rewolucji w Niemczech komunistycznej, maju 68 znów Żydzi na czele tejże rewolty
   • dotera Re: Monarchia i perwersyjny spryt angoli 15.09.22, 08:29
    Myliłby się ten kto wiązałby ten schemat tylko z lewicowościa. On może jak dziś na Ukrainie być pod hasłami nacjonalistycznymi. W Rosji dziś liberałowie związani z zachodem grają na biały nacjonalizm by podzielić Rosję . W Rosji już są takie jaja że liberalna strona w której co drugi żydowskiego pochodzenia rehabilitują Wlasowa, choć przetrwali tylko dzięki temu że Stalin wygrał . Ten sam schemat był w naszym powstaniu styczniowym które gorąco popierał Marks
    • dotera Re: Monarchia i perwersyjny spryt angoli 15.09.22, 08:39
     Tylko jeden raz ten schemat działal pod swoją prawdziwą twarzą. Jej nazwiskiem był Trocki którego jedynym celem była globalna permanentna rewolucja.

     I dokładnie to samo hasło permanentnej globalnej rewolucji dziś głoszą neokonserwatyści amerykańscy którzy są byłymi trockistami. Inspirujący kolejne kolorowe rewolucje.

     Gdy Trocki szedł z armia Czerwona na zachód , mimo że u siebie jeszcze nic nie zrobili już mieli podpalić cały świat, w Anglii tragarze portowi odmawiali ładowania statków z pomocą dla Polski . Tak sami z siebie w Anglii w której niedawno chłopaka który coś krzyknął do księcia Edwarda na pogrzebie brutalnie policjant powalił na ziemię? Tam władza respektuje porządek zawsze z brutalna konsekwencją i mamy to opisane w ich traktacie narodowym o władzy Lewiatan Hobbesa. Oczywiste jest to że Anglicy popierali marsz Trockiego. Żeby dalej napierdali się z Niemcami.
     • dotera Re: Monarchia i perwersyjny spryt angoli 15.09.22, 08:43
      Jeśli się weźmie biografie rewolucjonistów pojawia mi się tylko jedno pytanie. Z czego ci ludzie żyli całe życie. Oni nic nie robili tylko jeździli od jednej europejskiej stolicy do drugiej. Jak jacyś arystokraci. Przecież jest jasne że to wszystko była agentura.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka