Dodaj do ulubionych

Przywódcy duchowi Rosji. Dugin i Nawalny

22.09.22, 14:57
W filmie Bitwa Warszawska jest scena w której komisarz rewolucji chce ustalić kto zgwałcił oborową jako pierwszy. Rozstrzeliwuje go i mówi że tow Dzierżyński nauczał ich by zawsze wyłapywać prowodyrów .

Osobiście mam wrażenie że jedynym celem obydwu tych postaci było wyłapywanie przez służby prowodyrów.

Swego czasu Dugin stworzył partie nacjo bolszewicką w której co ciekawe było pełno rokendrolowcow. I nawet słynna Politkowska mówiła że represje w stosunku do nich były najsilniejsze.

Nawalny podobnie wyprowadził mnóstwo licealistów na ulicę całkowicie po nic . I na starcie byli wyłapani.

Ciekawy wątek z Nawalnym jest taki że on się trzymał środowisk nacjonalistycznych na początku. Organizował tzw ruski marsz nacjonalistyczny. Kto wie może z Duginem się spotykali. Krytyka władz przez Nawalnego moim zdaniem jest na rękę władzom. Pokazuje ich podwładnym że muszą być wierni Putinowi do konca.

Rosja w historii swojej miała takie mechanizmy więc czemu do dziadka ma nie mieć gdy facet z KGB jest prezydentem.

Ojciec Dugina był też w KGB.

Czy Dugin jest mózgiem Kremla? Bez jaj. Ale owszem może być podpuchą Kremla.

Obserwuj wątek
  • dotera Re: Przywódcy duchowi Rosji. Dugin i Nawalny 22.09.22, 15:03
   Czemu ten motocyklista Putina o ksywie Chirurg w młodości ubrany jak Bon Jovi nagle jest głównym nacjonalista i kumplem Putina. Myślę że odpowiedź jest prosta. Służby mają ofertę dla różnych środowisk. dla twardogłowych sfrustrowanych Dugin. Dla wielkomiejskiej młodzieży która chce zachodu Nawalny. Dla buntowniczych gang napakowanych rockersów.

   I na zachodzie sądzę zreszta że służby podobnie organizują elektoraty.
   • dotera Re: Przywódcy duchowi Rosji. Dugin i Nawalny 22.09.22, 15:15
    Lubimy wierzyć że partie są organizowane oddolnie.

    Doświadczenie ludzi robiących to oddolnie mówi że po chwili pojawiają się osobnicy którzy wywołują konflikty w organizacji i paraliżują działanie . Kontakty z policją służbami są przy najmniejszych manifestacjach .obrony werbunku
    • dotera Re: Przywódcy duchowi Rosji. Dugin i Nawalny 22.09.22, 15:20
     Próby werbunku.

     Co ciekawe ten sam schemat który widzę u Putina czyli sam jest poza krytyka ale pod sobą mówi że ma zawsze dwa skrzydła liberałów i siłowników widzę także w gazecie. zawsze mają jakiegoś księdza, jakiegoś intelektualistę chrześcijańskiego jakiegoś lewicowca. A wszystko wskazuje że to towarzystwo ma klasyczna drogę agentury.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka