Dodaj do ulubionych

Czy do nas dociera co oznacza mobilizacja?

24.09.22, 12:14
To znaczy że teraz już będzie wojna totalna, a my jesteśmy węzłem transportowym dla drugiej strony konfliktu.

Śpimy teraz w ogniu.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Czy do nas dociera co oznacza mobilizacja? 24.09.22, 12:17
      Przypominam że Ukraina miała gwarancję bezpieczeństwa USA i Anglii. Co dla nich oznaczają te gwarancję? Sprzedają im broń żeby się wykrwawiali.
    • dotera Re: Czy do nas dociera co oznacza mobilizacja? 24.09.22, 12:36
      Mobilizacja oznacza że już nie będzie nikt się bawił w minimalizację strat. Putin nie odpuści. Jeśli dostawy broni mu zagrażają rakiety będą lecieć przy naszej granicy
    • dotera Re: Czy do nas dociera co oznacza mobilizacja? 24.09.22, 13:13
      Wojna na terytorium Polski jest w interesie USA, obecnie Niemiec . Niemieckie inwestycje są tylko na zachodzie, a Polacy sprawiają im kłopoty . USA potrzebuje wojny by na gruzach regionu zbudować ukropolin.
      • dotera Re: Czy do nas dociera co oznacza mobilizacja? 24.09.22, 13:21
        Jedyne co mnie uspokaja w tym względzie to to że w propagandzie rosyjskiej jest zadziwiająca mało hejtu do Polaków biorąc pod uwagę sytuację. Patrzą na nasze władze raczej albo kategorii psychiatrycznych albo kraju bezwolnego w rękach Anglosasów .

To mnie zawsze zdumiewało że w Rosji jest zawsze mniejszy poziom agresji kilka razy do Polski niż można by wnioskować z bierzacej sytuacji. To jest jedyny kraj który ma do nas cień sympatii nie wiem czemu.
        • dotera Re: Czy do nas dociera co oznacza mobilizacja? 24.09.22, 13:27
          A z USA analitycy niezależni całkowicie widzą Polskę w strefie wojny. Co wskazuje też kurs naszej waluty.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka