Dodaj do ulubionych

Włochy i Szwecja

25.09.22, 23:41
Niezależnie od słuszności kiedyś lewica miała elektorat bo dawała iluzje że wyraża interesy zwykłych ludzi. Od dwoch dekad te interesy zawsze są innych, a elektoratu jest wina i powinien się doszkolić w spełnianiu norm europejskich. Ile można jechać na masochizmie?
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Włochy i Szwecja 25.09.22, 23:45
   Dziś lewica serwuje tylko szantaże emocjonalne żerowania na empatii. Już nic tam nie ma. Więc elektorat straciła. Na, co więcej dziś ludzie są sobie sami winni tego co niegdyś twierdziła że są ofiarami.bwiec jak są sobie winni że przemysł wyniósł się na wschód i południe, to po co mają wybierać lewicę.?
   • dotera Re: Włochy i Szwecja 25.09.22, 23:54
    Kolejna kwestia moralności. Prawica bierze to na sztandary obecnie.

    Jeśli wolność została utożsamiona przez lewicę z demoralizacja to ile można brnąć w ten absurd. Jedyny pomysł wolnościowy lewicy to legalizacja narkotyków. Dokładnie wszystko chcą regulować , najbardziej intymne kwestie życia i ta jedna deregulowac. A wolność utożsamić już nie z wyborem między dobrem i złem, tylko z koniecznością wybory demoralizacji.

    Przecież nic oprócz diabelskiej manipulacji łamania dekalogu w każdym punkcie nic już lewica nie serwuje.
    • dotera Re: Włochy i Szwecja 26.09.22, 06:14
     Dla mnie papierkiem lakmusowym tego są kraje islamskie. W latach 50 , 60 Czeczenia,Afganistan,Iran wyglądał jak Europa . Ich kultura całkowicie była skłonna przyjąć tzw europehski postęp . Ale okazało się że to była tylko całkowicie chwiejna równowaga, rewolucja seksualna wszystko zabiła. I oni widząc co się dzieje na zachodzie przeszli w fundamentalizm. Gdyby nie było marksistowskiej paranoi, nie mówię nawet o ideach socjalistycznych realnych tylko samej filozofii manipulacji marksizmu ciągle jatrzacego z ich idea wyzwolenia będąca realnie zniewolenia idącej z zachodu nie byłoby ich fundamentalizmu
  • dotera Re: Włochy i Szwecja 26.09.22, 00:00
   Przez ostatnią dekadę jest przejście elektoratu lewicy w stronę prawicowa w wszystkich krajach. I głównie podszyte jest to poczuciem skrajnego bycia oszukanym.
  • dotera Re: Włochy i Szwecja 26.09.22, 06:00
   A wypowiedź tej Niemki z struktur europejskich była po prostu paradna. Niemcy dokonali zbrodniczego szowinizmu narodowego żeby podbić całą Europę, po czym będą innym zakazywać nacjonalizmu żeby za pomocą struktur unijnych podbić całą Europę. Pycha ich nigdy się nie zmieni
   • dotera Re: Włochy i Szwecja 26.09.22, 06:05
    Drodzy Niemcy. To wy dokonaliście nowej jakości jeśli chodzi o nacjonalizm. u innych narodów znaczy on tyle w zasadzie co u was lewica minus paranoje obyczajowe. U was lewicowe kwestie ekonomiczne działały bo społeczeństwo macie z natury w porządku militarnym tak że lewicowość w zasadzie można utożsamić z gernanskoscia.
    • dotera Re: Włochy i Szwecja 26.09.22, 07:18
     Do lat 90tych wydawało się że gdy mówimy o walce z naziolstwem mówimy o łysych wyrostkach lubiących kogoś pobić. Raptem od dwóch dekad każde mówienie o suwerenności narodowej jest naziolstwem .

     Kiedyś był termin realny socjalizm dla bloku wschodniego. Dziś można powiedzieć realny komunizm dla bloku zachodniego. Mamy całą narrację globalistyczna prosto wzięta z marksizmu, narracja "wyzwolenia" dokładnie ta sama co u Marksa, i dokładnie mamy te same idee w którym chcą władzy korporacji które przedstawia jako wyzwolenie ludu w postaci dochodu gwarantowanego . Nie wspominając że w celu likwidacji klasy średniej.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka