Dodaj do ulubionych

Slowa Sikorskiego

28.09.22, 11:14
next.gazeta.pl/next/7,151003,28961748,zachodnie-media-zauwazyly-wpis-sikorskiego-o-wyciekach-forbes.html#s=BoxMMtImg2
Mówiłem to już jakiś czas temu. Sikorski jest dla mnie najbardziej niepasującym puzzlem w polskiej polityce , niepasującym do tego jak ja rozumiem. To znaczy wszyscy grają przewidująco i puzzle pasują. Jego rola mnie zastanawia i nie pasuje.

Kiedyś myślałem że to złoty chłopiec polskiego neokonserwatyzmu . Oxford. Żona . Przechodzi między PiSem i Po gładko. Po prostu kwintesencja tego kto nami rządzi

Ale raz Radziu mówi o lasce zrobionej znowu Amerykanom i daniu się skonfliktowani z Rosją i Niemcami w podsłuchu. Co jest dla mnie najlepsza recenzja polskiej polityki zagranicznej z samego jądra systemu. Teraz publicznie wskazuje na USA że wysadzili rurociąg. A w między czasie w mediach gardlowal dokładnie przeciwnie i nerwy go ponosily i wyglądał na człowieka pod presją. Jakby ktoś go zmuszał do kłamania .

Kogo on jest człowiekiem. Nie umiem tego poustawiac.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Slowa Sikorskiego 28.09.22, 11:16
      Biorę wręcz pod uwagę że może jest uczciwy :o i zobaczył w co się wpakował. A nieznosilem go skrajnie. Ale ta żona.
      • dotera Re: Slowa Sikorskiego 28.09.22, 11:30
        Ta żona. Przypomina mi się film Polańskiego Auto Widmo . Tam też była zona
    • dotera Re: Slowa Sikorskiego 28.09.22, 21:22
      Mignela mi początkowo myśl że może on to mówi szczerze, ale uznałem że to za głupie nawet na niego . Przyjąłem że smutno ironiczne. Ale jednak nie należy nigdy nie doceniać głupoty polityków. Podwójny minister uprawamacnia terroryzm polityczny. Ale jednocześnie pokazuje kolejny raz metody działania USA. Coś o tym wie chyba

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka