Dodaj do ulubionych

Ostaszewska na urodzinach Stinga

04.10.22, 06:50
Czyli o relacjach polsko anglosaksońskich.

Są dwie kwestie.

1., Od czasu sojuszu wojennego z Anglikami raptem polscy celebryci są w ich mediach albo się spotykają z ich artystami. Naliczyłem już z sześciu. Wcześniej nie widziałem ani jednego. Znaczy tak jak swoim wojskom wysyłają Marlin Monroe tak chyba nas zachęcaja do walki.

2. Pisi bardzo krytykują Stinga że odrzucił występ w polskiej telewizji bo pisi autorytaryzm, ale wybrał oferty kazachskich oligarchów.

Chłopcy, ale i co pretensja? To tylko i wyłącznie wasza polityka do tego doprowadziła . Oni wprost to mówią, a ślepi to widzą. Słuchałem wypowiedź ich polityka na pytanie że krytykują nas za braki w demokracji a Turcji pozwalają na wszystko. Ale powinniście być dumni że traktujemy was jak swoich a oni są obcy heh. Tłumacze to na język zrozumiały. Turcy się szanują to dostają respekt. Co robią Polacy to streścił Radziu Sikorski i są traktowani proporcjonalnie do swoich czynów.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Ostaszewska na urodzinach Stinga 04.10.22, 06:58
   Robicie wszystko z oddaniem co chce USA łącznie z płaceniem za ich armię zamiast za swoją na swojej ziemi żeby oni narażali nas na wojnę. A później płaczecie że ambasador USA traktuje was jak Gubernatorka tubylców. A później płaczecie że USA zakazuje wam zabierania koncesji TVN. Powiedzcie chłopcy co Polska w zasadzie dostała od USA za to co my jej robimy , a co robimy patrz słowa Radzia. Oni mają tylko interesy nigdy sojuszników i będą nas dumać dopóki ich interes tu stoi. Nic ponadto
   • dotera Re: Ostaszewska na urodzinach Stinga 04.10.22, 07:06
    Skupujemy ich broń. Utrzymujemy ich armię. Utrzymujemy Ukrainę która robiła wszystko żeby pójść na wojnę z Rosją bo tak chciało USA. Odcinamy się od sąsiada z surowcami po to żeby kupować ich najdroższy gaz. Odcięliśmy się od gigantycznego rosyjskiego rynku mogąc sprzedawać jedyna rzecz w której rządzimy czyli polska żywność przy ich brakach w rolnictwie. Już za czasów Busha nie dostaliśmy offsetu za zakupione f16 i gdy się upominalismy powiedzieli że fermę świń mogą nam tu postawić . Tacy jajcarze widzący frajerów.
    • dotera Re: Ostaszewska na urodzinach Stinga 04.10.22, 07:10
     Kochamy Anglię , transmitujemy ciągle relacje o ich rodzinie celebrytach przy zerowych relacjach z Francji Włoch choć jesteśmy w Unii. Anglię która wyszła z unii i gra na rozpad Unii naszymi rękami. Anglię która wychodząc z Unii robiła to szczujacy na polskich imigrantów.

     Jesteśmy krajem całkowicie skolonizowanym obecnie do tego stopnia że wediach widać to na poziomie rasowym . Obecne elity są coraz ciemniejsze. Niektórzy to wprost mulaci.
     • dotera Re: Ostaszewska na urodzinach Stinga 04.10.22, 07:15
      Zauważyłem to jakiś czas temu, nie tak dawno. Nie jest przypadkiem że wrogiem PiS jest z jednej strony Tusk z drugiej Braun. Osobnicy o jasnej karnacji. Widzę to nawet na manifestacjach. W Polsce mamy ukryty konflikt rasowy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka