Dodaj do ulubionych

Sprzeczność lewicowej idei wyzwolenia

01.11.22, 07:13
Polega na pomyleniu dnia z nocą. To nocą wszystkie koty są czarne, a księżyc kobiecy aspekt rzeczywistości kocha wszystkie byty jednako. Dzień nie jest w sumie taki ważny, to wąski aspekt rzeczywistosci, ale jest dniem. Naświetla wszelkie różnice. Jeśli jest ci źle szukaj schronienia w nocy.

It's what you do in the dark that puts you in the light".

m.youtube.com/watch?v=mDQDTPWNcQ0
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Sprzeczność lewicowej idei wyzwolenia 01.11.22, 07:18
      Kobiecy sposób rozwiązywania problemów z reguły był w milczeniu poza logika męska. Patrzył na człowieka jako członka rodziny a nie przez pryzmat tego kim jest jak mężczyźni.
      • dotera Re: Sprzeczność lewicowej idei wyzwolenia 01.11.22, 07:27
        Myślę że , jak mówią Amerykanie "na końcu dnia” nomen omen , kobiecy aspekt bardziej wyraża glebie egzystencji. Co nie znaczy że męski jest patologia
        • dotera Re: Sprzeczność lewicowej idei wyzwolenia 01.11.22, 07:32
          Współcześnie mówi się o kryzysie meskosci, ale to co jest w samej istocie to likwidacja planowa aspektu kobiecego i wtórnie wobec tego następuje kryzys męskości.
          • dotera Re: Sprzeczność lewicowej idei wyzwolenia 01.11.22, 07:33
            Manipulacyjna kultura mówi że wszyscy mają być mężczyznami z kobieca logika
            • dotera Re: Sprzeczność lewicowej idei wyzwolenia 01.11.22, 07:35
              Taka kultura musi być dekadencja jak nasza. Trwać tylko jeszcze siłą rozpędu niczym więcej i dlatego jej wrogowie ja promują.
              • dotera Re: Sprzeczność lewicowej idei wyzwolenia 01.11.22, 07:45
                Mężczyzna z kobieca logika to taki byt który jest ciekawy gdy wszystko stoi na swoim miejscu. Modelem jego jest Heyoka święty klaun Indian. Ten który zawsze robił odwrotnie pokazując absurd istnienia. Gdy plemię atakowało on ma koniu jechał plecami do przodu. Ale co jest istotne nie miał żony. Kobiety nie chciały za niego wychodzić. Ale mimo to był na swój sposób ceniony w społeczeństwie tak jak w Rosji tak zwani urodliwi. Ludzie z głęboką skaza , inwalidztwem, wariactwem którzy jednocześnie wyrażało głęboka mądrość .

Gdy wszystkich się na ten model przemienia , ciekawe cechy takiego mężczyzny giną , za to wszyscy mężczyźni ulegają dekadencji. Dlatego dziś tyłu grubych alkoholikow
                • dotera Re: Sprzeczność lewicowej idei wyzwolenia 01.11.22, 07:56
                  Utożsamiam się z Heyoka. On jest opisywany jako osobnik z duza empatia. A moje zaburzenia są opisywane przez naukę obydwa jako wyrastające z nadmiernej empatii. Ale daleko mi do tego żebym miał stwierdzić że jestem wzorcowym modelem człowieczeństwa. Dokładnie odwrotnie tacy jak ja powinni być marginesem.
                  • dotera Re: Sprzeczność lewicowej idei wyzwolenia 01.11.22, 08:03
                    W normalnym świecie pewnie miałbym inne poglądy ale w tym który staną na głowie , mimo że nie mam takiej chemii sam z siebie, najbardziej bliżsi mi się robią czarno sotnicy . Zaczynam rozumieć radykalnych fundamentalistów religijnych. Nie chodzi o to że chce hajlowac.ale że ich pisarze piszą coś istotnego, bo druga strona już odleciała.
                    • dotera Re: Sprzeczność lewicowej idei wyzwolenia 01.11.22, 08:05
                      Zresztą nawet Marks , który jak sądzę był manipulantem diabelskim, też napisał że ciekawski są konserwatyści , nie może czytać liberałów. Dostojewski podobna myśl wyrażał ze strony przeciwnej.
                      • dotera Re: Sprzeczność lewicowej idei wyzwolenia 01.11.22, 08:16
                        Tak jak kobiety są agresywne gdy mężczyźni są słabi ja też mam poczucie że kultura ukradła mi moją moc, mój bunt. Byłbym fajny gdyby wszystko stało na swoim miejscu. Heyoka musi się odwrócić na koniu i jechać przodem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka