Dodaj do ulubionych

Obrońcy rodziny i obrońcy kobiet

07.11.22, 17:01
www.pudelek.pl/gwiazdy-buntuja-sie-przeciwko-kaczynskiemu-jakie-masz-prawo-wypowiadac-sie-na-temat-kobiet-jesli-nia-nie-jestes-nawet-z-zadna-kobieta-nigdy-nie-byles-zdjecia-6831392840788640g

Z jednej strony Kaczyński broni rodziny bezdzietny i atakuje kobiety. Który jest częścią elit rządzącymi od trzech dekad które wyprzedały gospodarkę, sklocily społeczeństwo.

Z drugiej patologia celebrycka broni kobiet która jest już po prostu niczym innym jak agenda demoralizacji społeczeństwa i handlowania ciałami kobiet handlując seksualnością. Obrońcy kobiet są tak obrzydliwi że marsz kobiet już chyba się samorozwiazal bo miał dość tego wulgarnego psychiatryka Lampertowej.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Obrońcy rodziny i obrońcy kobiet 07.11.22, 17:07
   Nikt już nikogo nie broni. Wszyscy którzy są w mediach czy to politycy czy celebryci są po to żeby rozwalić upodlic naród Polski. W interesie światowego kapitału. Zawsze Polska wszystkim globalistow przeszkadzała i jedyna funkcja dla nas jest posłać nas na wojnę z Rosją. Co właśnie robią. Po to tylko dają nam rzekomą niepodległość. W 2rp mieliśmy z Rosją walczyć . W jednym wagonie wysłano Lenina w drugim Piłsudskiego. I w trzeciej rp mamy z Rosją walczyć . Po to umocowali tu tzw nasze elity polityczne i po to stworzyli Ukrainę.
  • dotera Re: Obrońcy rodziny i obrońcy kobiet 07.11.22, 17:26
   W Polsce pije się teraz kilka razy więcej niż w PRL i ma dzieci kilka razy mniej niż w PRL bo rządzi nami czyste satanistyczne zło pod różnymi maskami. Teatrzyk rzekomych dobrodusznie którego reżyserem jest szatan.
   • dotera Re: Obrońcy rodziny i obrońcy kobiet 07.11.22, 17:30
    Jeśli spojrzy się na funkcję szatana w Biblii to jego rola jest dzielić społeczeństwa i kusić narcystycznymi pragnieniami. I to robią globalne elity chcące coraz więcej globalnej władzy . I co ciekawe już kilka razy były przedstawienia teatralne z okazji uroczystości na których były głowy państw na których wprost były satanistyczne rytuały. Satanizm jest promowany w pop kulturze od dawna. Brzydota zło magia.
    • dotera Re: Obrońcy rodziny i obrońcy kobiet 07.11.22, 17:32
     Polecam autora który sam się opisał od środka

     en.m.wikipedia.org/wiki/Yuri_Slezkine

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka