Dodaj do ulubionych

Niszczenie obrazow przez aktywistow

13.11.22, 11:57
To ten sam plan co obalanie pomników białych mężczyzn, anulowanie kultury rosyjskiej, antykultura w teatrach, filmie, uniwersytetach .

Trzeba całkowicie zbydlecic biała młodzież. Jak się obudzą co robią będzie już za późno
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Niszczenie obrazow przez aktywistow 13.11.22, 11:58
   Aktywizm lewicowy jest to czysta wojna korporacji na ciałach idiotów z reguły te prostytutki które to robią są opłacane po prostu. Ale są też użyteczni idioci niestety którzy się dołączają.
   • dotera Re: Niszczenie obrazow przez aktywistow 13.11.22, 12:01
    Dlaczego Rosja wygra? Bo nie obala tych symboli nawet których nie lubi. Uznaje że to część historii jakkolwiek byłaby chujowa. Zachód już obala absolutnie wszystko, całą swoją kulturę.
    • dotera Re: Niszczenie obrazow przez aktywistow 13.11.22, 12:04
     W tej chwili na zachodzie już trzecie pokolenie młodzieży jest uczone nienawiści do swojego dziedzictwa. Trzecie coraz bardziej się kurczące. Jeśli teraz się wszyscy nie obudzą już będzie koniec.
     • dotera Re: Niszczenie obrazow przez aktywistow 13.11.22, 12:10
      Teraz trzecie w formie ostrej i regularnej czyli od baby boomersow. Ale tak naprawdę zaczęło się to z nowożytnoscia i tabula rasa czyli jak sprać mózgi wszystkim i powiedzieć że to oswiecenie
  • dotera Re: Niszczenie obrazow przez aktywistow 13.11.22, 12:19
   Akurat jednak do obrazów mam stosunek ambiwalentny. Pamiętam jak sam kiedyś argumentowalem za ich niszczeniem żartobliwie. Protestanci niszczyli obrazy. Naziści palili książki obrazy. o ile może nie mam potrzeby palić dzieł sztuki, o tyle rozumiem idee. Kultura obrazkowa to coś co najbardziej degeneruje duszę. Z dekalogu wykreślono przykazanie o zakazie obrazów i dlatego jest absurdalnie rozciągnięty pod koniec żeby dobić do dziesięciu
   • dotera Re: Niszczenie obrazow przez aktywistow 13.11.22, 12:25
    Kultura indyjska lubi obrazy i jest to zasadnicza różnica religijna jak sądzę. albo raczej to co się za tym kryje. Zachód jest lewa częścią mózgu, a Indie prawa. Obydwie kultury mają swoje argumenty. Mam taką intuicję że zachód nie przystosował się już na poziomie genowym do kultury obrazów.
   • dotera Re: Niszczenie obrazow przez aktywistow 13.11.22, 12:55
    Nie należy sztucznie uczyć szacunku do obrazów czyli dlaczego Słowacki wielkim poetą był. Ale nie nalezy tez się uczyć braku szacunku. Książę Karol coś takiego powiedział że biegał jako dziecko po korytarzach pałacu i niczym się nie interesował. Aż pewnego dnia jako nastolatek otworzył oczy nagle jakie piękne obrazy wiszą. I dobrze. Nie piękno mnie troska tylko promocja jego braku. Kłamstwo. Zalew kłamliwych obrazów.
    • dotera Re: Niszczenie obrazow przez aktywistow 13.11.22, 12:58
     W życiu należy niezwykle uważać jak komus pomoc. Łatwiej można zrobić krzywdę. Co komu powiedzieć. Jak zrobić coś rzeczywiście ważnego dla innych . Inaczej błądzi się w fikcji obrazów. I oszukuje innych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka