Dodaj do ulubionych

Dlaczego klasa robotnicza poszła w prawo

14.11.22, 05:49
Na całym świecie.

Bo zrobiono wszystko żeby ją zabić. Zarówno materialnie jak i iluzje które jej wtłoczono do głów, jak i moralnie upodlic kulturowo. I okazało się że ludziom bez jutra zostało tylko źródło. Powrót do wartości które działają. Ludzie którzy teraz rządzą idą na całość. Oni chcą zarżnąć narody i wedle teorii im wychodzi dobrze. Hitlerowi też wychodziło dobrze. Do czasu.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Dlaczego klasa robotnicza poszła w prawo 14.11.22, 05:53
   Dziś rządzi mentalność rewolucyjna która wszystko ma za nic. Chce zmienić erę. Łącznie z religia. Oni dosłownie wleźli w każdą dziedzinę, nawet tak wydawałoby się dziś nie istotne jak filozofia. a może istotną skoro zabili córkę Dugina. Ludzie którzy idą na całość w swoim technicznym rozpoznaniu zycia nie doceniają go bo go nie szanują.
   • dotera Re: Dlaczego klasa robotnicza poszła w prawo 14.11.22, 05:59
    Wyrazem oszustwa nowej religii jest film Avatar. Ci ludzie chcą podłączyć ludzi pod matrix korporacyjny żeby przejąć bunt ciał naturalny przeciwko nim. Oni tak działają cały czas. Kiedyś był marksizm żeby kapitał przejął bunt przeciwko korporacjom. Teraz ekologizm i kult informatyki.
  • dotera Re: Dlaczego klasa robotnicza poszła w prawo 14.11.22, 06:33
   Ludzie gdy są na dole społeczeństwa myślą że moralność niekoniecznieusi ich obowiązywać bo mają żal resentyment i są za slabi dla niej.

   Ludzie którzy są u góry społeczeństwa myślą że moralność nie musi ich obowiązywać bo mają władzę i mogą więcej.

   Podczas gdy wszystkich nas obowiązuje to samo niezależnie od skali działania i czy to jest narcyzm wygranego czy narcyzm upokorzonego.

   I nie chodzi tu o to że tak trzeba. Nie. Możesz jak chcesz. Takie jest życie. Bez wolności wyboru nie miałoby sensu. Tylko o to że jak zacznie się ilość złych wyborów kumulować też traci sens
   • dotera Re: Dlaczego klasa robotnicza poszła w prawo 14.11.22, 06:37
    Kult nauki lubi powoływać się na swoje początki włoskiego renesansu. Piękno wszechobecne. W odróżnieniu do rzekomej brzydoty średniowiecza. A może to ćwiczenie się w dobrych wyborach bogobojnego średniowiecza przyniosło kulturę renesansu, a ćwiczenie w złych kultury oświecenia przyniosło totalitaryzmy

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka