Dodaj do ulubionych

Moralnosc globalnej lewicy

24.11.22, 04:06
Czyli demoralizacja przez meda, hipokryzja uległości i pomocy przez tzw sygnalizowanie wartosci, roszczeniowość i zaszczuwanie przez ostracyzm kultury anulowania. Tworzone jest piekło z sparaliżowanymi marionetkami w imię najlepszego ze światów.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Moralnosc globalnej lewicy 24.11.22, 04:11
   Hipokryzja współczesności jest porażająca do tego stopnia że biologicznie wybija populację zachodu. W imię równości tworzony jest najbardziej nierówny świat jaki istniał kiedykolwiek . Niewolnicy upojeni fantazja o konsumpcji krzyczą że są wolni.
   • dotera Re: Moralnosc globalnej lewicy 24.11.22, 04:13
    Bywały okresy historii okrutne z wojnami i przemocą ale nigdy nic w było takiego który by wyzeral jak dziś same człowieczeństwo od środka.
    • dotera Re: Moralnosc globalnej lewicy 24.11.22, 04:14
     Być może żyjemy w czasach humanitarnych ale za to skrajnie odhumanizowanych.
     • dotera Re: Moralnosc globalnej lewicy 24.11.22, 04:39
      A na koniec nawet nie humanitarnych gdyż liczba wojen zachodu i trupów niczym się nie różni od przeszłości. tylko w większej hipokryzji żyjemy.
  • dotera Re: Moralnosc globalnej lewicy 24.11.22, 04:36
   Moralność jako zdolność do wyjścia poza to co jest została zastąpiona przez szantaż emocjonalny paraliżujący przez to co jest. Ludzie zatracili busole . Kiedyś mogło być okrutnie ale było wiadomo czym jest dobro. Dziś zło przebiera się za dobro i ludzie są zdezorientowani. postmodernistyczna przebieranka tożsamości jako manipulacja doskonała.
  • dotera Re: Moralnosc globalnej lewicy 24.11.22, 04:47
   Grzechem pierworodnym lewicy jest materializm. A najlepsza ilustracja materializmu jest amerykański cierpiący grubas w serialach TLC. Niby żyje w dobrobycie a tak naprawdę w ciemnej norze i luksus fałszywego jedzenia kieruje przeciwko sobie dążąc do biologicznej autodestrukcji.
   • dotera Re: Moralnosc globalnej lewicy 24.11.22, 04:50
    Zresztą cały do dobrobyt zachodu jest fake. Kultura oglądania spektakli zamiast uczestnictwa zaangazowanego. Fake jedzenie. Fake produkty które zamiast budować siłę jednostki budują jej słabość.
    • dotera Re: Moralnosc globalnej lewicy 24.11.22, 04:53
     Symbolem tego dobrobytu jest to że łatwiej kupić na zachodzie skomplikowana technicznie zabawkę jak dla dziecka niż prosty technicznie dom jak dla dorosłego.
     • dotera Re: Moralnosc globalnej lewicy 24.11.22, 04:54
      Jest mnóstwo nikomu nie potrzebnych śmieci do kupienia tylko miejsca do życia brak

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka