Dodaj do ulubionych

Uniwersytet upolityczniony jest skolonizowany

02.12.22, 08:19
Cała ta idea roku 68 buntów studenckich to było przejęcie uniwersytetów przez służby i wykorzystania młodzieży do swoich celów. Jedyny efekt tego dla młodzieży jest taki że na uniwersytet chodzą wódkę pić bo ich wykształcenie jest gówno warte. Wykorzystuje się młodzież jako użytecznych idiotów.

Nie ma znaczenia czy LGBT terroryzuje nauczycieli akademickich czy goni się ruskie onuce. To jest dokładnie to samo. To oznaka że jesteśmy krajem skolonizowanym.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Uniwersytet upolityczniony jest skolonizowany 02.12.22, 08:22
   Rządzi nami teraz wprost zło które chce rozwalić wszelką kulturę i zdegradować społeczeństwa. Zło które przebrało się za dobro. Społeczeństwa zachodu umierają i są świecie przekonane że tak musi być w imię słusznych wartości
  • dotera Re: Uniwersytet upolityczniony jest skolonizowany 02.12.22, 08:29
   Wiele razy powoływałem się na mój ulubiony artykuł z roku 1921 Polaka w USA opisujące ten kraj jako kraj mężczyzn. Poruszał też kwestie wykształcenia. Colege są dla kobiet. Mężczyzna od startu nastawiony jest na pracę i sukces a nie wykształcenie, je zdobywa gdzieś po drodze. W USA nie przywiązuje się też kwestii do relacji płciowych. Zajęciem chłopca jest sport. Kobieta jest niejako nagroda za osiągnięty sukces. Gdyby u nas w Europie wprowadzić te same normy mniej by było niezdrowego zainteresowania bolszewizmem a więcej silnych mężczyzn jak w USA.

   Teraz sto lat temu USA ma normy skrajnie przeciwne. śmiertelna otyłość. Kryzys rynku pracy. Kraj kobiet. Obsesja seksu. Przetaczając się rewolucja komunistyczna. I pytam się czy autor sto lat temu nie miał racji?
   • dotera Re: Uniwersytet upolityczniony jest skolonizowany 02.12.22, 08:32
    Wszystko co jest związane z modernizmem nie jest nawet do weryfikacji. Jest do zaorania

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka